Matematik dersini anlayamıyorum

Konu yetişmez diye bir şey yok hocam daha 8.sınıftasınız başlangıçta bile değilsiniz resmen. Heyecanlanmayın daha zaman var. Siz buna telaşlanıyorsanız üniversite sınavına hazırlanan ben ne yapayım hocam 😀

Tamam hocam

Ben dil bölümünde okuyorum hocam. İngilizce öğretmeni veyahut rehber olmak istiyorum. Çocukları çok severim İngilizce öğretmenliğine daha yakınım.

Bizim akrabala r vs tanıdıgımız kişiler mat kötüyse sağlık meslek lisesine verin vs diyorlar orası nasıl.

Tamam hocam.

Bizim akrabala r vs tanıdıgımız kişiler mat kötüyse sağlık meslek lisesine verin vs diyorlar orası nasıl.

Hocam sağlığı bilmem de. Ben meslek lisesine gitmediğim için çok çok pişmanım. Ortamı kötü kişiliğim vs değişir kötü yollara düşerim diye gitmedim. Elektriğe, bilişime, bilgisayara ilgim var. Derler ya ilginizin olduğu mesleği yapın, mutlu olun diye. Bende matematik olmadığı için şu an öyle bir şey yapmak istesem mutlaka sayısal okumam gerekiyor ki onu da yapamam. Kuzenim mesleğe gidiyor. Adamlar farklı şehirlere gidip drone uçuruyorlar. Hoca proje ödevi olarak internette bir PC toplama sihirbazından PC toplamalarını falan istemiş mesela. Bu yüzden pişmanım ama son pişmanlık neye yarar hocam...

Konu yetişmez diye bir şey yok hocam daha 8.sınıftasınız başlangıçta bile değilsiniz resmen. Heyecanlanmayın daha zaman var. Siz buna telaşlanıyorsanız üniversite sınavına hazırlanan ben ne yapayım hocam 😀

Hocam öyle diyorsunuzda lise geldi çattı nasıl daha zamanım var.

Hocam sağlığı bilmem de. Ben meslek lisesine gitmediğim için çok çok pişmanım. Ortamı kötü kişiliğim vs değişir kötü yollara düşerim diye gitmedim. Elektriğe, bilişime, bilgisayara ilgim var. Derler ya ilginizin olduğu mesleği yapın, mutlu olun diye. Bende matematik olmadığı için şu an öyle bir şey yapmak istesem mutlaka sayısal okumam gerekiyor ki onu da yapamam. Kuzenim mesleğe gidiyor. Adamlar farklı şehirlere gidip drone uçuruyorlar. Hoca proje ödevi olarak internette bir PC toplama sihirbazından PC toplamalarını falan istemiş mesela. Bu yüzden pişmanım ama son pişmanlık neye yarar hocam...

Sayısalımı seçeyım yoksa sözelimi ileriki zamanda seçim olursa.

Hocam öyle diyorsunuzda lise geldi çattı nasıl daha zamanım var.

Sayısalımı seçeyım yoksa sözelimi ileriki zamanda seçim olursa.
Hocam diyorum ya benim kapıma üniversite geldi çattı liseyi dandik bir yerde de okusanız geleceğinize hiçbir etkisi yok.Tabii demek istediğim çalışmamanız değil aksine yolun başında olduğunuz için çalışmanızdır.

Hocam diyorum ya benim kapıma üniversite geldi çattı liseyi dandik bir yerde de okusanız geleceğinize hiçbir etkisi yok. Tabii demek istediğim çalışmamanız değil aksine yolun başında olduğunuz için çalışmanızdır.

Nasıl dandik bir lisenin geleceğe etkisi yok iyi bir liseye gidersen ancak iyi bir üniversiteye gidersin ben öyle biliyorum ve benim amacım matematiği iyi yapıp iyi bir liseye gitmek.

Onu düşünmeyin onu 10. sınıfta düşüneceksiniz.

Bence de.

Geri
Yukarı