Matematik sınavına nasıl çalışmalıyım?

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
Bu sene boyunca hoca konuları hızlı hızlı anlatıp geçti, bize hiç soru çözdürmedi. Üstüne sınavı çok zor yaptı, sınıf döküldü, bende eğitim hayatım boyunca en düşük notumu matematikte aldım. Şimdi matematik sınavı yaklaştı, konular sıfıra yakın, ailemin benden beklentisi yüksek, ne yapacağım? Şunu belirtmek istiyorum ki sınava bir hafta kadar var.

Bu sene boyunca hoca konuları hızlı hızlı anlatıp geçti, bize hiç soru çözdürmedi. Üstüne sınavı çok zor yaptı, sınıf döküldü, bende eğitim hayatım boyunca en düşük notumu matematikte aldım. Şimdi matematik sınavı yaklaştı, konular sıfıra yakın, ailemin benden beklentisi yüksek, ne yapacağım? Şunu belirtmek istiyorum ki sınava bir hafta kadar var.

Hocam benim de yarın ve bende bir şey bilmiyorum. Ben şu şekilde çalışıyorum eksik olan konularımı bulup o konuyla ilgili videolar izliyorum sonra soru çözüm videosu izliyorum ve kendim çözmeye çalışıyorum.

Kaçıncı sınıfsınız hocam.

7. sınıfım.

Hocam benim de yarın ve bende bir şey bilmiyorum. Ben şu şekilde çalışıyorum eksik olan konularımı bulup o konuyla ilgili videolar izliyorum sonra soru çözüm videosu izliyorum ve kendim çözmeye çalışıyorum.

Geçen sınavda öyle yaptım ama sonuç hüsrandı. Ama ben son gün çalışmıştım belki de ondandır. Bir de hani Tonguç 1. dönem 1. sınav diye hazırlayıp yalap şap anlattığı içindir.

7. sınıfım.

Geçen sınavda öyle yaptım ama sonuç hüsrandı. Ama ben son gün çalışmıştım belki de ondandır. Bir de hani tonguç 1. dönem 1. sınav diye hazırlayıp yalap şap anlattığı içindir.

Bende son gün çalıştım dediğim şekilde 27 aldım :D şu an kalmamak için çalışıyorum ama büyük ihtimal kalacağım ve tonguç detaylı anlatmıyor. Son gün çalışmazsan etkili olabilir yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı