MatePad 11.5 Papermatte Edition şarj cihazı ve m-pencil tavsiyesi

herrWaage

Femtopat
Daha fazla  
Ben "Huawei MatePad 11.5 papermatte Edition" almayı düşünüyorum ve şu anki sepetim ekteki görsellerde mevcuttur. Görüleceği üzere 1 adet tablet, 1 adet kılıflı klavye, 2 adet bakım servisi ve 1 adette "m-kalem" (m-pencil 2nd generation) alacağım.

Şöyle bir husus var ki "MatePad" serisi tabletlerde "m-pencil" kalemler ne yazık ki manyetik bir şekilde tablete yapışıp şarj olmuyorlar ve bu yüzden bir adet şarj cihazı alınması şart. İşte sıkıntı burada baş gösteriyor: Kendi sitelerinde hem kalem hem şarj cihazının olduğu paket ne yazık ki stoklarda bulunmuyor ve en yakın ne zamanda stokta olacağı ile ilgili bir bilgi yok. Açıkası 20 Kasım tarihinde satışa sunulan bir ürünün daha ertesi gününde stoku tükenmişse oturup beklemek pek de mantıklı durmuyor açıkçası. Ben de şarj cihazı araştırmaya kalktım ve en makul fiyat olarak bunu ve şunu bulabildim. Ancak ilk ürünün tanıtım görsellerindeki yanıltıcılık ve ikinci ürünün en erken 4 Ocak tarihinde gelmesi durumu benim için sıkıntı arz ediyor.

Tabii ki önceliğim güvenli ve doğru alışveriş. Eğer işim eninde sonunda tamam olacaksa beklemeye razıyım. Sizden ricam bana bu konuda yol göstermeniz. Daha güvenilir veya ucuza gelecek bir alım yöntemiyle gelmeniz beni pek memnun eder. Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

numero uno.png

Dosya Ekleri

• numero uno uno.png
    numero uno uno.png
    111,7 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Kalemin kutusunun içerisinden şarj aleti çıkıyor diye biliyorum.
Bence siz alın, eğer kalemin şarj aleti çıkmazsa, bu dediğiniz sitelere bakarsınız.

Hocam kalem alırken özellikle M-Pencil Package olmasına dikkat edin. Diğerlerinden kablo çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı