MEB, Suriyeli gençler için bu ay 5 günlük Gençlik Festivali düzenleyecek

@ÖzkanK bey sizi biraz da kendi insanımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Kendi insanımıza yani bakın yabancı değil. Kendi insanımıza sahip çıkmak zoruna giderse orasını bilemem tabii.

Merak etme kendi devletimi milletimi vatandaşımı korur sahip çıkarım. Onun için gerekirse ölü gerekirse öldürürüm.
Sen mesaj yazmadan önce haber doğrumu yanlış mı diye bir süzgeçten geçirerek cevap yazsan yetecek.
Sırf konu yanlış söylemler yalan dedim diye cevap veremeyip savunma diyorsun. Ne alaka ise!
@ÖzkanK ne kadar sahip çıktığını görüyoruz özkan. Her neyse tartışmayı uzatmanın pek bir manası da yok, konu kilitlenmesin. Ne kadar sahip çıktığını arkadaşlar da görsün diye bu alıntıyı paylaşayım dedim. Göz ardı listeme ekledim seni, daha da yazdıklarına cevap vermeyeceğim.

Yalan yanlış konulara alakasız cevaplar verip sırf doğruyu söyledi diye insanlara saldıracaksan cevap yazma zaten. Yanlış bilgiyi köpürtmeye çalış sen doğruları duyma görme.

Son düzenleme:
@ÖzkanK ne kadar sahip çıktığını görüyoruz Özkan. Her neyse tartışmayı uzatmanın pek bir manası da yok, konu kilitlenmesin. Ne kadar sahip çıktığını arkadaşlar da görsün diye bu alıntıyı paylaşayım dedim. Göz ardı listeme ekledim seni, daha da yazdıklarına cevap vermeyeceğim.

Aynen tek sorun ülkede mülteciler onları yollayalım uçacağız, 1 kişi bile intihar etmeyecek. Açlık kalmayacak, hepimiz uçacağız kaçacağız sanmaya devam edebilirsin. Her sene iPhone almana tek engel Suriyeliler, koş hepsine saldır çoluk çocuk demesen vur kır parçala.

İnsan haklarıymış uluslararası hukukmuş onlarda insanmış falan boş ver, ne de olsa onlar Arap. Onlar insan sayılmaz, kürekle vura vura gönderelim demeye devam edin. Size diyecek bir şey yok.

O evin sahibi de mi Suriyeli? Bodrum da olsa bu kadar düşük fiyat olmamalı, bizim insanımız niye 1500-2000 ödüyor?
Değil :D 750 TL'ye verecektik normalde, abi böyle böyle demiş adam. Babamda kıyamamış, yüreği temiz adamdır babamda. Acıdığı için 350 TL'ye bırakmış. Bir dilenciye kapıyı da açmış o adam, o dilenci bizim binanın bodrum katında yatmış, yastık yorgan ile.

Değil :D 750 TL'ye verecektik normalde, abi böyle böyle demiş adam. Babamda kıyamamış, yüreği temiz adamdır babamda. Acıdığı için 350 TL'ye bırakmış. Bir dilenciye kapıyı da açmış o adam, o dilenci bizim binanın bodrum katında yatmış, yastık yorgan ile.
Yine de ucuza gitmiş.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı