MEB, Suriyeli gençler için bu ay 5 günlük Gençlik Festivali düzenleyecek

Kemal Kılıçdaroğlu ocak ayında çektiği videoda zamlar geri alınana kadar kesinlikle faturamı ödemiyeceğim diyordu. 3 ay sonra elektrik kesilince afalladı ve 1 hafta sonra ödeyicem şeklinde döndü o konuda onu söylemiştim ben zaten.
LGBT+ derneklerini fonlayan yabancı devletler. Bakanlık açıklamıştı bir ara. Fonlanan gazeteler ve gazeticilerde baze çıkıyor ortaya.

Ülkede kadınları gizli gizli çekenlerin %100 başka milletten olduğunu bildiğin halde emin misin diye bir insansın omurga sahibi değilsin :D bu halkın düşmanısın o profili açsan seni güzel ifşalardım ama bundan sonra her yorumunu kayıt altına alacağım attığın adıma dikkat et nasıl bir mülteci tapar olduğunu tüm siteye göstereceğim.

Koskoca MEB toplumsal ayrışmayı körükleyebilecek "fonu" nasıl kabul edebiliyor.
Daha hayatında deniz görmeyen halkımız varken Suriler kim oluyor?
Şartlar bana hiç masumane gelmedi açıkçası

Zira kendin hükümetin hiçbir harcamasına laf atmayıp Imamoglu'nun adım adım her şeyini takip edip post atan bir kişisin sen bu ülkeye düşmansın iyi izle bundan sonra olacakları.

Ülkede kadınları gizli gizli çekenlerin %100 başka milletten olduğunu bildiğin halde emin misin diye bir insansın omurga sahibi değilsin :D bu halkın düşmanısın o profili açsan seni güzel ifşalardım ama bundan sonra her yorumunu kayıt altına alacağım attığın adıma dikkat et nasıl bir mülteci tapar olduğunu tüm siteye göstereceğim.
Seçimi kaybederlerse ve yapılanlar açığa çıkarsa etiketlersin arkadaşı.😀

Daha iki gün önce Suriyeli diye metroda dövülen kişiler Türk çıkmadı mı?

Belli haber kanalllarının haberlerine şüphe ile yaklaşıyorum sorgulamak ne zamandır suç oldu? Fark ettiysen doğru ise iyi olmuş hatta az bile dövmüşler dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı