MEB'e bir soru sorsaydın ne sorardın?

Bir soru daha. Neden İngilizce'de sadece dil bilgisi öğreniyoruz? Pratik yok, konuşma yok. Kaç yıldır aldığım İngilizce eğitimini internette 4 ayda öğrendim.

8.sınıf matematik kitabı bir işe yaramıyor. 1-2 tane soru koymuşlar o kadar. Onun yerine soru bankası versinler.
Az soru bulunması ŞAHSEN bir artı çünkü gerçekçi olalım hem soru bankası hem de ders kitabı vermeyecekler. Eğer dersi soru çözerek anlayan biriyseniz kitap büyük ihtimalle toz topluyordur.

Az soru bulunması şahsen bir artı çünkü gerçekçi olalım hem soru bankası hem de ders kitabı vermeyecekler. Eğer dersi soru çözerek anlayan biriyseniz kitap büyük ihtimalle toz topluyordur.
Kitabın yüzünü en son ilk dönemin başında açtım. Onun dışında duruyor öyle. Test kitaplarımı çözüyorum.

Herkesin yeteneği farklıdır. Kimi futbol sever kimi yazılım kimisi voleybol kimisi yüzme ama siz hepsinin farklı alanlarda olan başarısını yok sayıp herkesi dayatılan eğitim sistemine göre yargılıyorsunuz. Einstein in de dediği gibi siz bir balığı ağaca çıkma yeteneğine göre yargılarsanız o balık hayatını aptal olduğuna inanarak geçirecektir derdim şahsen.

Bizimle dalga mı geçiyorsunuz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı