Medya neden erkek cinayetlerini ele almıyor?

Çünkü bu tür haberler kadın cinayetleri kadar dikkat çekmiyor. Medya ise genelde sansasyonel ve ilgi çeken haberler peşinde. Kimsenin gerçek habercilik yapma gibi bir niyeti yok.

Sokakta bir kadın erkeği dövse kimse kılını kıpırdatmaz. Durum tersine dönünce herkes yardım sever kesilir. Olay bundan ibaret.

Ülkemizde cinsiyet eşitsizliği var.
Bu Video'yu biraz izleyin görürsünüz zaten neler olduğunu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cinayet değil ama bende bir kere 10 kız tarafından dövülmüştüm hiçbirine vurmadım vursam tepki yerim çünkü feminizm sorunsalı yapacak bir şey yok :)

Cinayetin cinsiyetini çıkaran kitlelere sorabilirsin (femisnitler ve feminaziler).
Veya kendine imtiyaz ve özel hak almak için saçma sözleşmelerini savunanları.
Cinayetin cinsiyeti yok fakat bu kitleler kadına özel hak özel sözleşme gibi sadece kendi menfaati doğrusunda hareket eden bir kitle.

Cinayetin, cinsiyeti, dili, rengi, insanı yoktur.
Suç hep suçtur!

Bu mesaja ek olarak bir şeyler daha diyeceğim.
Toplumun zihniyeti bozuktur.
Erkek kendini korur gibi saçma görüşleri savunuyorlar.

İnsanların hepsi korunmalıdır çünkü, yaşam hakkı insan hakları sözleşmesi ile gelen evrensel bir haktır.
Kısaca, cinayeti veya faili cinsiyete bağlayıp kendi propagandasını yapan her kitle boştur.

Ayrıca, cinayetleri "kadın cinayeti" başlığı altında toplayanlara çok ağır bir lafım olur fakat ban yemek için şu an erken.
O yüzden susuyorum yoksa bir şeyler elbet derim.

Geri
Yukarı