Mekanik Klavye İzolasyon ve Yağlama

keycap işleri çok sıkıntı olmaya basladı kaliteli bişeyler artık 50 dolardan aşağı değil. en mantıklısı ömürlük gmk set almak
GMK Setlerinde de ABS olan ürünler var diye biliyorum. Ucuz PBT'ler için "çakma" GMK setlerine bakabilirsiniz Ali'den. Dye-sub Metropolis seti vardı mesela yaklaşık 35 dolara, taşındıktan sonra ondan alıp kasayı aynı renge boyamak istiyorum. Render'ını da almıştım hatta.
dayum.jpg

GMK Setlerinde de ABS olan ürünler var diye biliyorum. Ucuz PBT'ler için "çakma" GMK setlerine bakabilirsiniz Ali'den. Dye-sub Metropolis seti vardı mesela yaklaşık 35 dolara, taşındıktan sonra ondan alıp kasayı aynı renge boyamak istiyorum. Render'ını da almıştım hatta.Eki Görüntüle 1104275

GMK setlerin hepsi ABS zaten. Keycapin ABS olmasi kotu oldugu anlamina gelmiyor.

GMK setlerin hepsi ABS zaten. Keycapin ABS olmasi kotu oldugu anlamina gelmiyor.
Önceki sayfalarda PBT set soran birisini görmüştüm de, onunla karıştırmışım. Elimdeki ABS set şu an inanılmaz sinirimi bozuyor parlaması yüzünden, o kadar para verip ABS set almak ister miydim bilmiyorum. Renkleri ve tasarımıyla uğraşan kişilere vermiş oluyorsunuz hiç değilse parasını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurdaki O ring mod denemeye değer gibi duruyor. Haftasonu bakmayı planlıyorum üşenmezsem.

Herkese selamlar. İki gün önce aliexpressten kemove ((snowfox modeli) siparşi verdim. Şuan modlu ve beş pinli modelinin olduğunu öğrendim. Genelde insanlar banggood üzerinden alıyor sanırım. Ben orada yellow switch bulamadığım için aliyi tercih ettim. Sorum şu satıcı kendi offical satıcısı mı ve bir sorun yaşar mıyım? Alanlar yada bilgisi olanlar cevaplayabilirse sevinirim.

Link: KEMOVE Store - Küçük Siparişler Online Mağazası, Çok Satan ve daha fazlası AliExpress'da

3 yada 5 pin olmasi cok sorun degil. Gerekirse kesersin ekstra pinleri ileride switch degistirmek isterssn ve yeni alacagin switchler 3 pinliyse. Genelde insanlar pahali switchlerde ekstra pinleri kesmek istemedigi icin negatif bakiliyor 3pin destekleyen klavyelere. Her ikisini de denemis biri olarak arada hissedilebilir bir fark yok bence bu acidan.

3 yada 5 pin olmasi cok sorun degil. Gerekirse kesersin ekstra pinleri ileride switch degistirmek isterssn ve yeni alacagin switchler 3 pinliyse. Genelde insanlar pahali switchlerde ekstra pinleri kesmek istemedigi icin negatif bakiliyor 3pin destekleyen klavyelere. Her ikisini de denemis biri olarak arada hissedilebilir bir fark yok bence bu acidan.
Anladım bir sorun teşkil etmiyor yani. Eski kasa olmasındansa yeni kasa gelmesini tercih ederim tabi, böyle bir şüpheye düştüm sadece. Bekleyip göreceğiz madem :). Cevap için teşekkürler.
Hocam şu ürün kullanılabilir mi yağlayıcı olarak skf ile karıştırılıp yada saf olarak mı kullanılır?

Link: https://www.hepsiburada.com/super-l...likon-yaglayici-118-ml-56204-p-HBCV00000GA15B

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı