Mekanik klavye önerisi

Bütçe
850

mmertf0r

Femtopat
Daha fazla  
Mekanik klavye almayı düşünüyorum aklımda birkaç klavye var sizce hangisini alayım?
Amazon'dan da bir klavye buldum ama pek Amazon'la uğraşmak istemiyorum bir de markasını falan ilk defa gördüm Switch'leri Outemu red ve puding keycapsleri olduğu için ekledim sepete.

Amazon'dan da bir klavye buldum ama pek Amazon'la uğraşmak istemiyorum bir de markasını falan ilk defa gördüm Switch'leri Outemu red ve puding keycapsleri olduğu için ekledim sepete.

Hiçbiri.

Bu ürüne bakın:

Mekanik klavye almayı düşünüyorum aklımda birkaç klavye var sizce hangisini alayım?

Redragon K552 Kumara kullanabilirsiniz. Klavyenin üstündeki Redragon yazısını silgiyle silebilirsiniz ve bir kaç ayarlamayla güzel bir şeye dönüşüyor. Onun dışında böyle markaları almayın Rampage gibi. Banggood sitesinden bulabilirsiniz belki bir şeyler switch seçenekleri ile birlikte.

Redragon K552 kumara kullanabilirsiniz. Klavyenin üstündeki Redragon yazısını silgiyle silebilirsiniz ve birkaç ayarlamayla güzel bir şeye dönüşüyor. Onun dışında böyle markaları almayın Rampage gibi. Banggood sitesinden bulabilirsiniz belki bir şeyler Switch seçenekleri ile birlikte.

Daha ucuz bir şey var mı ya 900 lira falan diyor biraz fazla gibi.

Geri
Yukarı