Mekanik klavye oyunu etkiler mi?

pr1me

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Deli gibi fortnite oynuyorum. Şuan bende excalibur'un mekanik hisli mebran bir klavyesi var. Güzel işimi görüyor ama sizce mekanik ile değişmem beni etkiler mi? Bu bozulunca yada eskiyince alırım diye düşünmüştüm ama. 3-4 ay oldu aldığım. Kısaca mekanik klavye oyunu etkiler mi daha iyi oynayabilir miyim?

Daha iyi oynamanız açısından pek fark yaratacağını düşünmüyorum. Hatta ilk kez mekanik kullandığınızda hassasiyetine de alışmanız gerekebilir.

Gecikmeyi azaltır, ayrıca membranlarda aynı anda bazı tuşlara basınca çalışmıyor, o sorun da ortadan kalkar ama oyununuzu öyle aman aman etkilemez. Boş kapitalist zırvası bunlar, kimsenin oyun oynarken otistik gibi 5 tane tuşa aynı anda bastığını sanmıyorum.

Bence pek bir şey değiştirmez bende şu an mekanik hisli klavye kullanıyorum bir ara red Switch mekanik klavye almıştım çok garip gelmişti. Alışma gerektiriyor biraz. Ama w de temassızlık yay sesi falan olunca iade ettim klavyeyi.

Gecikmeyi azaltır, ayrıca membranlarda aynı anda bazı tuşlara basınca çalışmıyor, o sorun da ortadan kalkar ama oyununuzu öyle aman aman etkilemez. Boş kapitalist zırvası bunlar, kimsenin oyun oynarken otistik gibi 5 tane tuşa aynı anda bastığını sanmıyorum.
Knk fortnite çok hızlı aynı anda basman gerekiyor tuşlara. Ve benin şu anki klavye baya iyi o konuda aynı anda istediğim kadar tuşa basabiliyorum. Çok kaliteli o yandan. Keşke mekanik olsa

Knk fortnite çok hızlı aynı anda basman gerekiyor tuşlara. Ve benin şu anki klavye baya iyi o konuda aynı anda istediğim kadar tuşa basabiliyorum. Çok kaliteli o yandan. Keşke mekanik olsa
O zaman pek bir şey etki etmeyecek, yakında duran tuşlarda bazen 3,4 tane basmayabilir. Kombinasyondan kombinasyona değişiyor.

Geri
Yukarı