Çözüldü Memory management mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Arkadaşlar selamlar, sorunumu size açıklayayım. Günde ortalama 1 kez bu mavi ekranı veriyor (memory management). Benim düşüncem RAM ile olabilir fakat PSU ile olması mümkün ama anlamadım, test için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunum düzeldi 3-4 gündür ne mavi ekran, ne donma, ne de aniden kapandı. Benim gibi sorunu olan arkadaşlar için PSU'yu değiştirmeyi tavsiye ediyorum, bende işe yaradı.
Tamamdır. Senin demeni bekliyorum.

Size de çok teşekkür ediyorum benimle ilgilendiğiniz için.
Az önce bana da verdi bu hatayı. Aynı sizin gibi RAM testleri yaptım hata sorun yok kesinlikle. Bu mavi ekranları genelde Windows 10'da alıyorum ben en kötü Windows 8.1 ya da 7 kurup deneyeceğim. 1 aydır yoktu Windows 10 kurayım dedim yine başladı. Olmadık yerlerde kafasına göre mavi ekran yiyorum sıkıldım bende.

Bu hata son Windows güncellemesiyle beraber mi oluşmaya başladı?

Hayır, zaten ilk önce bilgisayar kendiliğinden donuyordu ve yanıt vermiyordu sonra bilgisayar kendiliğinden yeniden başlatıyordu, en son bu oldu Memory manangement.

Arkadaşlar PSU'yu değiştirdim 500W yerine 400W taktım, sorunum düzeldiğinde düzeldi diyeceğim.

Sorunum düzeldi 3-4 gündür ne mavi ekran, ne donma, ne de aniden kapandı. Benim gibi sorunu olan arkadaşlar için PSU'yu değiştirmeyi tavsiye ediyorum, bende işe yaradı.
Tamamdır. Senin demeni bekliyorum.

Size de çok teşekkür ediyorum benimle ilgilendiğiniz için.

Çözüm

Geri
Yukarı