Memur biri için laptop mu tablet mi daha çok gereklidir?

teknoAlp

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba işim gereği çok fazla evrak dolduruyorum ve Excel'den tablo vs. hazırlıyorum, internetten girmem gereken faturalar vs. Ler oluyor. Bu yüzden taşınabilir iş için bir laptop almaya karar verdim fakat bir tabletin de işimi çözeceğini düşünüyorum. Benim için önemli olan Word, Excel, WPS gibi uygulamaları rahat kullanmak ve her yere taşınabilen uzun pil ömrü olan bir cihaz. Bütçem 30k( duruma göre esneyebilir). Bende oyun moyun yok en fazla dizi film falan seyrederim.
Aklımdaki birkaç model;
Huawei Matebook D15/ i5-1155G7
Huawei MatePad Pro 13.2 12 GB 256 GB 13.2" tablet
Apple iPad 10.nesil 256 GB.
Samsung Tab S9 Ultra.
Asus Vivobook 15 Intel Core I5-1335U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos

Merhaba işim gereği çok fazla evrak dolduruyorum ve Excel'den tablo vs. hazırlıyorum, internetten girmem gereken faturalar vs. ler oluyor. Bu yüzden taşınabilir iş için bir laptop almaya karar verdim fakat bir tabletin de işimi çözeceğini düşünüyorum. Benim için önemli olan Word, Excel, WPS gibi uygulamaları rahat kullanmak ve her yere taşınabilen uzun pil ömrü olan bir cihaz. Bütçem 30k( duruma göre esneyebilir). Bende oyun moyun yok en fazla dizi film falan seyrederim.
Aklımdaki birkaç model;
Huawei MatePad Pro 13.2 12 GB 256 GB 13.2" tablet.
Samsung Tab S9 Ultra.

Laptop iş görecektir. Laptopun işlemci neslinin sonunda h yazmasın G7 yazarsa süper olur pil ömrü olarak.

Merhaba işim gereği çok fazla evrak dolduruyorum ve Excel'den tablo vs. hazırlıyorum, internetten girmem gereken faturalar vs. Ler oluyor. Bu yüzden taşınabilir iş için bir laptop almaya karar verdim fakat bir tabletin de işimi çözeceğini düşünüyorum. Benim için önemli olan Word, Excel, WPS gibi uygulamaları rahat kullanmak ve her yere taşınabilen uzun pil ömrü olan bir cihaz. Bütçem 30k( duruma göre esneyebilir). Bende oyun moyun yok en fazla dizi film falan seyrederim.
Aklımdaki birkaç model;
Huawei MatePad Pro 13.2 12 GB 256 GB 13.2" tablet
Samsung Tab S9 Ultra.
Ben olsam laptop alırdım, zira daha fazla program desteği var. Ve çok daha rahat, basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı