Memz nasıl temizlenir?

Biz de MEMZ bulaşamaz diyoruz. Kendisi açmıştır. Troll konu ya da yalan söylüyor. Çözümü de mesajımda belirttim zaten. Keşke hemen inanmasanız gördüğünüz her şeye.
Dostum anladım orasını da konu troll ise adamı amacına ulaştıranlar bu mesaj bolluğu yaratanlar. 1 kişi açıklasın ki sen zaten açıklamışsın ne güzel çözümü de yazmışsın hala inadına aynı mesajı atıp atıp duruyorlar trol ise de trole geliyorlar farkında değiller. 2 cümlelik konu oluyor sana 3 sayfa. Bu kadar net bilgi verici bir foruma yakışmıyor bu boş kalabalık insanın kafası karışıyor bilmeyenler için.

Dediğim gibi. Biri denemek için böyle bir şey yapmış. Pixeldostu diye bir kanal sanal makineye kurmuştu. İlginç görüntüler çıkmıştı xd.
Şimdi aklıma geldi de bu arkadaş da sanal makineye kuruyorum sanıp kendi makinesine kurmuş olmasın :D.

Dostum anladım orasını da konu troll ise adamı amacına ulaştıranlar bu mesaj bolluğu yaratanlar. 1 kişi açıklasın ki sen zaten açıklamışsın ne güzel çözümü de yazmışsın hala inadına aynı mesajı atıp atıp duruyorlar trol ise de trole geliyorlar farkında değiller. 2 cümlelik konu oluyor sana 3 sayfa. Bu kadar net bilgi verici bir foruma yakışmıyor bu boş kalabalık insanın kafası karışıyor bilmeyenler için.
Haklısın o konuda. Belki bir kişiye güvenmez diye diğerlerinin de yazması mantıklı olabilir. Yine de olsun. Böyle böyle gelişecek herkes. :D

Memz deneysel zararlı diye hatırlıyorum. Bulaştığına emin misiniz :D? Sen indirip açmazsan veya ailenden birisi açmazsa bulaştıramazsın diye hatırlıyordum. Garipmiş.
Normalde format demem ama buna bir temiz kurulum şart sanki. Temiz kurulumdan sonra iyi bir AV kurun sisteme.
Kardeşim internette görüp kurmuş.
Adam PC ye memz bulaştı demiş, millet okumayı bilmiyor galiba memz bulaşması için şunu bunu yapmanız gerekli yazmış. Abisi çözümü yazsana sen bulaşan bulaşmış zaten bir şekilde, adam nasıl bulaşmıştır diye mi sormuş yoksa nasıl temizlenir diye mi? Acayip boş yapılıyor şu yorumlarda deli oluyorum. Kardeşim sıfırdan format çek tertemiz. Birdaha da nerden kaptıysan oralara yanaşma.
Kardeşime bir daha PC kullandırtmayacağım :D
Şimdi aklıma geldi de bu arkadaş da sanal makineye kuruyorum sanıp kendi makinesine kurmuş olmasın :D.
Kardeşim kurmuş denemek için:/

Geri
Yukarı