Mental sağlığım bozuldu

Şimdi senden bir isteğim olacak, git okulunda veya tanıdığın kişilere nasıl biriyim diye sor. İyi yanlarını, kötü yanlarını, açıklarını ve şanslı olduğun kısımları sor.
Okulda ne yazık ki konuşacak birisi yok. Sınıf beni sevmiyor. Diğer sınıflardan insanlar da benimle pek konuşmuyor. En fazla merhaba merhaba nasılsın nasılsın bu kadar. Konuşmayı denedim ve sonuç pek istenilen gibi gitmedi. Kaçamak cevaplar verip olabildiğince hızlı bir şekilde sıyrılmaya çalışıyorlar. Anlamadım gitti. Sorun bende muhtemelen.

Okulda ne yazık ki konuşacak birisi yok. Sınıf beni sevmiyor. Diğer sınıflardan insanlar da benimle pek konuşmuyor. En fazla merhaba merhaba nasılsın nasılsın bu kadar. Konuşmayı denedim ve sonuç pek istenilen gibi gitmedi. Kaçamak cevaplar verip olabildiğince hızlı bir şekilde sıyrılmaya çalışıyorlar. Anlamadım gitti. Sorun bende muhtemelen.

Evet sorun sende. Onlarla konuşlabileceğin bir konu bulman lazım.

Bende de durum böyle maalesef ama benim arkadaşlarda sorun var ben ne kadar onlara iyi yaklaşsamda tersliyorlar yanıma gelip zaten şurada yaz tatiline 2 hafta kalmış diye takmıyorum bence sende pek takma gelecek seneye iyi hazırlan yaz tatilinde.

Bende de durum böyle maalesef ama benim arkadaşlarda sorun var ben ne kadar onlara iyi yaklaşsamda tersliyorlar yanıma gelip zaten şurada yaz tatiline 2 hafta kalmış diye takmıyorum bence sende pek takma gelecek seneye iyi hazırlan yaz tatilinde.

Şunu söylemem gerekir ki, vaktinde benim de arkadaşım yoktu. Hala arkadaş kitlem çok büyük değil ama durumum bayağı iyi. Diğerlerinin bayağı arkadaşı var ama hiçbiri onlara yardım etmiyor.

Evet sorun sende. Onlarla konuşlabileceğin bir konu bulman lazım.
F1 hakkında falan konuşuyorlar. Ben de bir tık cahilim bu konularda. Hafif hafif bir şeyler öğrenmeye çalıştım ve bi konuşayım dedim. Beni dinlemiyorlar bile. Mesela geçen sene mi bu sene mi ne hamilton arkadaş bi yarış kaybetmişti şampiyonluk yarışını verstappen mi ne almıştı. Onun hakkında konuşuyorlardı ben de bi konuya girmeye çalıştım sizce hangisi daha iyi bir sürücü diye. İnsanlar ile konuşmaya pek alışık değilim.

F1 hakkında falan konuşuyorlar. Ben de bir tık cahilim bu konularda. Hafif hafif bir şeyler öğrenmeye çalıştım ve bir konuşayım dedim. Beni dinlemiyorlar bile. Mesela geçen sene mi bu sene mi ne hamilton arkadaş bir yarış kaybetmişti şampiyonluk yarışını verstappen mi ne almıştı. Onun hakkında konuşuyorlardı ben de bir konuya girmeye çalıştım sizce hangisi daha iyi bir sürücü diye. İnsanlar ile konuşmaya pek alışık değilim.

Ah dostum, senin için gerçekten üzülüyorum. Hep başıma geldi bunlar.

Bilmiyorum. Muhtemelen kimse benimle konuşmak istemeyecek.
Şunu söylemem gerekir ki, vaktinde benim de arkadaşım yoktu. Hala arkadaş kitlem çok büyük değil ama durumum bayağı iyi. Diğerlerinin bayağı arkadaşı var ama hiçbiri onlara yardım etmiyor.
Benim de yok. Zaten öyle 10 20 tane arkadaş olmasını istemiyorum. 2 3 tanesi yeter.
Ah dostum, senin için gerçekten üzülüyorum. Hep başıma geldi bunlar.
Devamını yazmayı unutmuşum. Direk bana söylenenleri yazıyorum:

"Kimse seninle konuşmak istemiyor. Koca sınıfta yaptığın tek şey yer kaplamak. Hiçbir şeye bir gram katkın bile yok. Zaten bir halta yaramıyor iken bari kimseyi rahatsız etme. Şurada iki şey konuşuyoruz içine s*çtın yani." Buna karşılık olarak özür dilerim dedikten sonra tuvalete gidip elimi yüzümü yıkadım.

Yok ya yok. Bu arkadaş konusu falan uyuşmuyor benimle.

Bilmiyorum. Muhtemelen kimse benimle konuşmak istemeyecek.

Benim de yok. Zaten öyle 10 20 tane arkadaş olmasını istemiyorum. 2-3 tanesi yeter.

Devamını yazmayı unutmuşum. Direk bana söylenenleri yazıyorum:

"Kimse seninle konuşmak istemiyor. Koca sınıfta yaptığın tek şey yer kaplamak. Hiçbir şeye bir gram katkın bile yok. Zaten bir halta yaramıyor iken bari kimseyi rahatsız etme. Şurada iki şey konuşuyoruz içine s*çtın yani." Buna karşılık olarak özür dilerim dedikten sonra tuvalete gidip elimi yüzümü yıkadım.

Yok ya yok. Bu arkadaş konusu falan uyuşmuyor benimle.

Tekme tokat gir istersen. Şakasını yapmıyorum, git döv bunları haklı sen çıkarsın. Olayı ilk tetikleyenler onlar çünkü. Özür dilerim falanda deme s#kt#r oradan de ve onlara dal.

Tekme tokat gir istersen. Şakasını yapmıyorum, git döv bunları haklı sen çıkarsın. Olayı ilk tetikleyenler onlar çünkü. Özür dilerim falanda deme s#kt#r oradan de ve onlara dal.
Gerek yok ya. Zaten okul bitecek, lgs gelecek ve lise hayatına geçeceğim. Orada da arkadaş bulamazsam da ne yapalım. Bulamayız işte.

Gerek yok ya. Zaten okul bitecek, LGS gelecek ve lise hayatına geçeceğim. Orada da arkadaş bulamazsam da ne yapalım. Bulamayız işte.

Pes etme kolay kolay. Eğer sınavlar bittiyse ve e-Okul kapandıysa yap o işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı