Mercedes CLK 500 alınır mı?

Beyler ben bunu örnek olarak verdim fiyat pek önemli değil. Kastım temiz olması temiz E200 CLK serisi kısacası kedi göz önerilerini bekliyorum. Bu ilan bana bayağı şüpheli geldi soriyim dedim.
Aracın kilometresi düşürülmüş olması biraz şüpheli. Bir de kim V8 arabaya LPG takar ki 😃 alacaksanız almadan önce iyi bir ekspertize götürün ve aldıktan sonra Lpg'yi söktürün.

Beyler ben bunu örnek olarak verdim fiyat pek önemli değil. Kastım temiz olması temiz E200 CLK serisi kısacası kedi göz önerilerini bekliyorum. Bu ilan bana bayağı şüpheli geldi soriyim dedim.

Aracın kilometresi düşürülmüş olması biraz şüpheli. Bir de kim V8 arabaya LPG takar ki 😃 alacaksanız almadan önce iyi bir ekspertize götürün ve aldıktan sonra Lpg'yi söktürün.

Alırsanız cesurca bir hareket olur.

Önerileriniz var mı? Neden Türkiye'de CLK 500 yok ki?
W204 Coupe C250'lere bakabilirsin.
Link atabilirmisin herhangi bir tane ben iyi bulamadım.

Önerileriniz var mı? Neden Türkiye'de CLK 500 yok ki?

Link atabilir misin herhangi bir tane ben iyi bulamadım.

İçimde daha çok CLK var ama E200 serisine de bakabilirim. Mercedes apayrı bir şey. Forumda da varmış demekki.

Link atabilirmisin herhangi bir tane ben iyi bulamadım.
Hocam CLK pek yaşa hitap etmiyor yaşınızıda 18-19 farzediyorum. Birde CLK hantal ağır araba biraz belki sadece yüksek motorlu o Mercedes'i kullandığın için onu beğenmişsindir ama W204 Coupe binersen gerçekten hissedeceksin arabanın hafifliğini vesaire. Bağlantısını aşağıda bıraktım. Ama yerinizde olsam E92 alırım neden diyorsanız genç kitleye daha çok hitap ediyor ve BMW'nin atmosferik motoru ile DTC'yi kapatırsan tadından yenmez. M3 dönüşüm E92 kasa arabanında bağlantısını bıraktım aşağıya karar sizin.

Bende bir Mercedes-Benz hastası olarak kesinlikle BMW yerine tercih edilecek bir araç olarak düşünüyorum. Özellikle SL 500 ve CLS 350 bu iki aracın yeri bende başkadır. Mercedes-Benz'i sevme nedenim bu iki araç. Tam bir şaheser...

Devasa bir atmosferik yatıyor kaputun altında günümüz Turbo teknolojisine göre tabii ki verimsiz bir motor fakat atmosferik bambaşka bir keyiftir arkadan itiş ve atmosferik ve yüksek devir birleşince direksiyon başında keyif gerçekten yüksek olur fakat araba ağır ve ağırlık dağılımı ne kadar dengeli malum arkadan itiş ve çok alçak bir araba değil virajdan viraja giremeseniz de boş yolda basması gerçekten keyifli bir makinedir eminim güç aktarımı anlamında arabanın çok rijit olduğunu sanmıyorum bir eksisi şanzıman gibi görünüyor gayet hantal bir şanzıman ilk tepkilerinizde yavaş kalacaktır süspansiyon Mercedes konforu önde olacağı için çok muazzam tutmasada tatmin eder diye düşünüyorum. Ses yalıtımı yeterli olsa da uzun yolda eksik kalabilir. Araba genelde düşük devirlerde pek verimli değil bu makine ile. Konforu yüksektir gayet eski bir Mercedes sonuçta yolları ütülercesine gider. Bence güzel bir seçim fakat BMW sevdası ayrıdır tabii ki.

Son düzenleme:
Hocam CLK pek yaşa hitap etmiyor yaşınızıda 18-19 farzediyorum. Birde CLK hantal ağır araba biraz belki sadece yüksek motorlu o Mercedes'i kullandığın için onu beğenmişsindir ama W204 Coupe binersen gerçekten hissedeceksin arabanın hafifliğini vesaire. Bağlantısını aşağıda bıraktım. Ama yerinizde olsam E92 alırım neden diyorsanız genç kitleye daha çok hitap ediyor ve BMW'nin atmosferik motoru ile DTC'yi kapatırsan tadından yenmez. M3 dönüşüm E92 kasa arabanında bağlantısını bıraktım aşağıya karar sizin.

Devasa bir atmosferik yatıyor kaputun altında günümüz Turbo teknolojisine göre tabii ki verimsiz bir motor fakat atmosferik bambaşka bir keyiftir arkadan itiş ve atmosferik ve yüksek devir birleşince direksiyon başında keyif gerçekten yüksek olur fakat araba ağır ve ağırlık dağılımı ne kadar dengeli malum arkadan itiş ve çok alçak bir araba değil virajdan viraja giremeseniz de boş yolda basması gerçekten keyifli bir makinedir eminim güç aktarımı anlamında arabanın çok rijit olduğunu sanmıyorum bir eksisi şanzıman gibi görünüyor gayet hantal bir şanzıman ilk tepkilerinizde yavaş kalacaktır süspansiyon Mercedes konforu önde olacağı için çok muazzam tutmasada tatmin eder diye düşünüyorum. Ses yalıtımı yeterli olsa da uzun yolda eksik kalabilir. Araba genelde düşük devirlerde pek verimli değil bu makine ile. Bence güzel bir seçim fakat BMW sevdası ayrıdır tabii ki.
Bende bir Mercedes-Benz hastası olarak kesinlikle BMW yerine tercih edilecek bir araç olarak düşünüyorum. Özellikle SL 500 ve CLS 350 bu iki aracın yeri bende başkadır. Mercedes-Benz'i sevme nedenim bu iki araç. Tam bir şaheser...
Evet BMW de çok severim ama Mercedesi ayrı seviyorum . 100 120 arası fiyatda mercedes düşünebilirim.
Hocam ama ya bu fiyatlar ne ben max 150 verebilirim o da fazla yani. Benim daha fazla kedi göz sevgim var. 90 100 120 130 o fiyatlara bulabilirsem iyi olurç
Hocam CLK pek yaşa hitap etmiyor yaşınızıda 18-19 farzediyorum. Bir de CLK hantal ağır araba biraz belki sadece yüksek motorlu o Mercedes'i kullandığın için onu beğenmişsindir ama W204 coupe binersen gerçekten hissedeceksin arabanın hafifliğini vesaire. Bağlantısını aşağıda bıraktım. Ama yerinizde olsam E92 alırım neden diyorsanız genç kitleye daha çok hitap ediyor ve BMW'nin atmosferik motoru ile Dtc'yi kapatırsan tadından yenmez. M3 dönüşüm E92 kasa arabanında bağlantısını bıraktım aşağıya karar sizin.

Hocam peki şu 80 100 civarı E200'ler alınır mı?

Devasa bir atmosferik yatıyor kaputun altında günümüz Turbo teknolojisine göre tabii ki verimsiz bir motor fakat atmosferik bambaşka bir keyiftir arkadan itiş ve atmosferik ve yüksek devir birleşince direksiyon başında keyif gerçekten yüksek olur fakat araba ağır ve ağırlık dağılımı ne kadar dengeli malum arkadan itiş ve çok alçak bir araba değil virajdan viraja giremeseniz de boş yolda basması gerçekten keyifli bir makinedir eminim güç aktarımı anlamında arabanın çok rijit olduğunu sanmıyorum bir eksisi şanzıman gibi görünüyor gayet hantal bir şanzıman ilk tepkilerinizde yavaş kalacaktır süspansiyon Mercedes konforu önde olacağı için çok muazzam tutmasada tatmin eder diye düşünüyorum. Ses yalıtımı yeterli olsa da uzun yolda eksik kalabilir. Araba genelde düşük devirlerde pek verimli değil bu makine ile. Konforu yüksektir gayet eski bir Mercedes sonuçta yolları ütülercesine gider. Bence güzel bir seçim fakat BMW sevdası ayrıdır tabii ki.

Sizce 100K civarı E200'ler nasıldır?
Bu arada attığınız galeri pek güven vermiyor.
O örnek sadece yalancı oldukları belli.

Arabadan çok anlamam sadece düzgün kullanmasını bilirim fakat sana naçizane bir tavsiye vereceğim.
200 bin liralık ilan koyuyorsan ve bunu kurumsal bir kimlik havasında xyz otomotiv falan diye lanse ediyorsan üstüne "takriben" yerine "takliben" yazıyorsan ben orada bi dururum arkadaş.

Bu tarz küçük özensizlik gibi görünen şeylere dikkat edin. Ardında büyük ipuçları barındırır hep aklınızın bir köşesinde olsun.

Arabadan çok anlamam sadece düzgün kullanmasını bilirim fakat sana naçizane bir tavsiye vereceğim.
200 bin liralık ilan koyuyorsan ve bunu kurumsal bir kimlik havasında XYZ otomotiv falan diye lanse ediyorsan üstüne "takriben" yerine "takliben" yazıyorsan ben orada bir dururum arkadaş.

Bu tarz küçük özensizlik gibi görünen şeylere dikkat edin, ardında büyük ipuçları barındırır hep aklınızın bir köşesinde olsun.

Zaten galericilere güvenmem ben eğer araba alacak olursam Mercedes teknik servis olsun her yerde test ettirir ekspertize sokarım. Galeriden araba almayı da düşünmem zaten. Aaraçları cilalıyorlar ışıklandırıp satıyorlar.

100K civarı bulabilirseniz temiz güzel olur fakat daha da hantal kalır Clk'ya göre sportif anlamda CLK çok tatmin etmezken e hiç tatmin etmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela şu çok güzel afr ayarı vb yapılıp gene de tatmin etmez mi diyosunuz? CLK 500 neden hantal kalır anlamadım V8 320 HP bence çok hantal kalmaz. CLK 320 modelleri 320 HP civarı.

100K civarı bulabilirseniz temiz güzel olur fakat daha da hantal kalır Clk'ya göre sportif anlamda CLK çok tatmin etmezken e hiç tatmin etmez.

Peugeot 206 75 HP sürüyorum ondan hızlı olacağı kesin bence. Bu videoda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fena gelmedi gözüme CLK 320.

Yeni konular

Geri
Yukarı