Mesleğiniz ve Maaşınız?

Devlet dairesi. Ziraat Mühendisi. Mühendis maaşları her yerde aynı ama bizim iş için maaşlar bölgeden bölgeye değişiyor
Devlette çalışıp senede 130.000 kazananı biliyorum

Buraya uçuk maaşlar yazıp hava atan arkadaşlar güldürdü.
Ben buraya ayda 150.000 TL kazandığımı söylesem ne olacak yani? 10-15 kişi okuyup, tekrar anasayfaya dönecek. Burada insanların alın teri dökerek kazandığı paraları yazması nasıl bir hava olacak, çok merak ettim. Kişinin cümleleri ile olgunluğu çok net bir şekilde anlaşılabiliyor.

Seviyenizin yetmediği konulara mesaj yazma zorunluluğunuz yok. Komik duruma düşüyorsunuz.
İşinizde kaçıncı yılınız? Ben de bu sektörü isteyen bir makina öğrencisiyim de meraktan soruyorum.
2.
Hangi üniversite okudunuz acaba öğrenebilir miyim ?
ITU.

Son düzenleme:
Ben buraya ayda 150.000 TL kazandığımı söylesem ne olacak yani? 10-15 kişi okuyup, tekrar anasayfaya dönecek. Burada insanların alın teri dökerek kazandığı paraları yazması nasıl bir hava olacak, çok merak ettim. Kişinin cümleleri ile olgunluğu çok net bir şekilde anlaşılabiliyor.

Seviyenizin yetmediği konulara mesaj yazmayın. Komik duruma düşüyorsunuz.

2.

ITU.
Hocam daha önümde 8 yılım var eğer uçak mühendisliği düşünürsem 9 yıl. Bir konu açsam sizle ordan sohbet edebilir miyiz sorular için veya başka bir yer.

Hocam daha önümde 8 yılım var eğer uçak mühendisliği düşünürsem 9 yıl. Bir konu açsam sizle ordan sohbet edebilir miyiz sorular için veya başka bir yer.
Merak ettiğin soruları açtığın konuda yazarsan yardımcı olurum tecrübelerim doğrultusunda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı