Meslek Lisesi 12. sınıfta bölüm değiştirilebilir mi?

rkbelievethat

Centipat
Daha fazla  
11. sınıftan 12. sınıfa geçen bir MTAL öğrencisiyim ve 2 yıldır bölüm değiştirmekle uğraşıyorum fakat bir türlü istediğim bölümde kontenjan açılmamıştı. az önce baktığımda ise istediğim bölümde kontenjan açıldığını gördüm ve e-okuldan nakil almaya çalıştım ama kabul etmedi 'ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ 37.MADDESİNE (1-e,2-c) GÖRE NAKİL BAŞVURUSU YAPILAMAZ.10' şeklinde bir uyarı aldım. benim için çok önemli bir konu çünkü hayatımı tamamen etkileyecek bir şey bu konuda tecrübesi olan veya bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkürler

11. sınıftan 12. sınıfa geçen bir mtal öğrencisiyim ve 2 yıldır bölüm değiştirmekle uğraşıyorum fakat bir türlü istediğim bölümde kontenjan açılmamıştı. Az önce baktığımda ise istediğim bölümde kontenjan açıldığını gördüm ve e-Okul'dan nakil almaya çalıştım ama kabul etmedi 'ortaöğretim kurumları yönetmeliği 37.maddesine (1-e, 2-C) göre nakil başvurusu yapılamaz. 10' şeklinde bir uyarı aldım. Benim için çok önemli bir konu çünkü hayatımı tamamen etkileyecek bir şey bu konuda tecrübesi olan veya bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

10.sınıftan sonra bölüm değiştirilemez. Ama okuldan okula değişebiliyor idare sorun çıkarmıyorsa değiştirirsiniz ama değiştiremezsiniz diyorsa değiştiremezsiniz.

Geri
Yukarı