Meslek lisesinde zorla temizlik ve taşıma yaptırıyorlar

Selam arkadaşlar, İstanbul'da bir lisede okuyorum bize ağır eşyalar taşıtıp zorla temizlik yaptırıyorlar hocaya yapmayacağımı söyledim hoca bana çok kızdı ve "başlarım lan sana da yapacağın işe de" dedi ve 2-3 gündür böyle sınıfta bırakacağını söylüyor. Ağır ağır konuşuyor internette eşya taşıma veya okulu temizlemek gibi bir işimin olup olmadığını araştırdım ama net bir cevap bulamadım. İki sorum var iş yapmak zorunda mıyım ve ne yapmalıyım?

Hiçbir şey yapamazlar merak etme git ailenle birlikte CİMER'e şikayet et, müfettiş gelince nasıl yusuf yusuf oluyorlar görürsün

Meslek liselerinde labların temizliği öğrencilerin de sorumluluğudur temizlikten kastınız bu ise normal bir şeydir günde yaklaşık 6 ila 8 saat labda duruyorsunuz temizlemeniz doğal. Fakat eşya taşıma için aynı şeyi söyleyemem CİMER'e şikayette bulunun.

Selam arkadaşlar, İstanbul'da bir lisede okuyorum bize ağır eşyalar taşıtıp zorla temizlik yaptırıyorlar hocaya yapmayacağımı söyledim hoca bana çok kızdı ve "başlarım lan sana da yapacağın işe de" dedi ve 2-3 gündür böyle sınıfta bırakacağını söylüyor. Ağır ağır konuşuyor internette eşya taşıma veya okulu temizlemek gibi bir işimin olup olmadığını araştırdım ama net bir cevap bulamadım. İki sorum var iş yapmak zorunda mıyım ve ne yapmalıyım?

+16 sanız e-Devlet'ten CİMER'e şikayet edebilirsiniz değilseniz ailenizden.

Ağır eşya ne ve nereyi temizletiyorlar çok merak ettim.

Büyük dolaplar 50 kg kum çuvallar var bir de her okul çıkışı çamaşır suyu ile sınıf temizliği var. Bu işleride hakaret ederek ve bağırarak yaptırıyorlar.

İlçe milli eğitim bakanlığına şikayet etsem olur mu?

@170981

@170981

Ayrıca eşya taşıdığımız yer çok tozlu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı