Messi mi daha iyi Ronaldo mu?

Taha_Blackdavid

Centipat
Bana göre Messi, çünkü adam kupada geçmiş, bireysel ödülde geçmiş, milli takımda geçmiş, asistte de geçmiş Gold'e ise sadece 26 gol eksiği var o da kapanır diye düşünüyorum. Geri kaldığı tek konu 1 şampiyonlar ligi eksik ama onu da barça da oynadığından öyle düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Bana göre Messi, çünkü adam kupada geçmiş, bireysel ödülde geçmiş, milli takımda geçmiş, asistte de geçmiş Gold'e ise sadece 26 gol eksiği var o da kapanır diye düşünüyorum. Geri kaldığı tek konu 1 şampiyonlar ligi eksik ama onu da barça da oynadığından öyle düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?
Ronaldo. Tabii ki Messi bazı kupa ve ödül konularında daha üstün ve ikiside çok iyi oyuncular fakat Ronaldo çok çevik ve güçlü bir futbolcu.

Ronaldo. Tabii ki Messi bazı kupa ve ödül konularında daha üstün ve ikiside çok iyi oyuncular fakat Ronaldo çok çevik ve güçlü bir futbolcu.
Size katılmıyorum. Eğer her şey fiziğe bağlı olsaydı Zlatan İbrahimoviç gelmiş geçmiş en büyük oyuncuydu.

Messi'yi daha çok sevmeme rağmen kesinlikle Ronaldo daha iyi bir futbolcu gerçekten futbolu bilen biride zaten bunu der.
Nedenini sorabilir miyim?

Size katılmıyorum. Eğer her şey fiziğe bağlı olsaydı Zlatan İbrahimoviç gelmiş geçmiş en büyük oyuncuydu.
Her şey fiziğe bağlı değil zaten. Ronaldo'nun da birçok kupası, ödülü var. Adam futbol camiasında uzun süre çok konuşuldu. Frikikleri, çalımları çok güzel. Adamda hem fizik var hem yetenek var. Ayrıca Messi'nin kişiliğini pek sevmiyorum Ronaldo bence daha sempatik biri.

Fizik ve çeviklik olarak tabii ki Ronaldo ve şunu da söylemeden edemeyeceğim Ronaldo kendisini 4 büyük ligde kanıtlamış bir futbolcudur (la liga, serie A, Premier League ve Portekiz ligi).

Geri
Yukarı