Messi mi Ronaldo mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Aras the Great, @NNUE

Gerçekten Ronaldo disiplinli ve kendi kuralları olan bir kişi. Coca-Cola olayından da anlamışsınızdır zaten. Zaten Ronaldo sonradan zengin olmuş biri. (Messi'ye göre küçükken ekonomik durumları daha kötüydü.) İnsanlara karşı daha sempatik.

Dünya Kupasına gelirsek, Ronaldo'nun hakkı yendi. Portekiz milli takımının direktörü çok kötü idi. Fas-Portekiz maçında Ronaldo'yu son 10 dakika sahaya sürdü. Bu adam senin gölcün nasıl sen bunu 10 dakika kala sahaya sürdün?
Messi'de zaten çok bir şey katamadı. Takımı iyi olduğu için kazandılar.

UCL gelirsek, bence Ronaldo kendi seviyesindeki bir takıma sadece Real Madrid'de kavuştu. Zaten art arda UCL kupasınıda o zaman aldı. Onun dışında Takımı kötü olduğu için kendini gösteremedi. Çünkü iş forvet ile bitmiyor. Defans, kanatlar, kaleci de çok önemli.

Ballon'dor gelirsek, Messi her zaman avantajlıydı. Çünkü ilk baştada belirtiğim gibi Ronaldo'nun kendi prensipleri var. Ama Messi formayı da giyer. Sporsonluğuda daha çok yapar. Fifa ile anlaşma da yapar.
O yüzden Messi ödüllerde daha çok avantajlıydı.

Ama Messi daha yakışıklı. 😁

Tamamdır hakem bey en iyisini siz biliyorsunuz adam 2 tane sarı kart görmüş oyundan en somut örneklerden ama ben kuralları bilmiyorum peki.
Bu argümanını hemen çürüteyim, 1. sarıyı gören kişi pezzella, 2.sarıyı gören kişide parades ama 433 admininin hatası yüzünden 2 sarı kart paradese verilmiş gözüküyordu. İstiyorsan sofa score, maçkolik vb. gibi yerlerden 2 tane sarı almadığını görebilirsin

Bu argümanını hemen çürüteyim, 1. sarıyı gören kişi pezzella, 2.sarıyı gören kişide parades ama 433 admininin hatası yüzünden 2 sarı kart paradese verilmiş gözüküyordu. İstiyorsan sofa score, maçkolik vb. gibi yerlerden 2 tane sarı almadığını görebilirsin.

Araştırmaz, gider girer TikTok arama kısmına Messi FIFA iş birliği yazar. Çıkan videoyu her yere atıp her yerde onu korur.

Sağlık konusunda Ronaldo daha üstün geliyor ve tabii Messi'ninde o iğneler olmadan buraya gelmeyiceğini bilen yoktur sence Messi mi ronaldomu sorulur mu tabii ki Ronaldo.

Araştırmaz, gider girer TikTok arama kısmına Messi FIFA iş birliği yazar. Çıkan videoyu her yere atıp her yerde onu kor eminim kendiside "acaba bu doğru mu gidip araştı
Tiktoktan görmüş videoyu "ulan acaba bunlar doğru mu gidip araştırayım" dememiş bide gelip bize tiktoktan aldığı argümanlarla çok bilmişlik taslıyor, ortalama ronaldo fanı zekası der geçerim

Attığım linke tıklayıp CTRL+F tuşlarına basıp paredes yazar mısın? Daha bunu yapamıyorsun gelmiş Ronaldo'yu savunuyorsun millete. arkadaş belirtmiş zaten onun hata olduğunu, gerçekte böyle bir şey olsa kimse izin vermez zaten.
Dostum elimde telefon var ne bekliyorsun ne bu agresiflik ayrıca istediğim gibi atarım seni ilgilendiren bir durum yok.

Agresif davranıp üste çıkmaya çalışmayın.

Dostum elimde telefon var ne bekliyorsun ne bu agresiflik ayrıca istediğim gibi atarım seni ilgilendiren bir durum yok.

Agresif davranıp üste çıkmaya çalışmayın.
1688419527117.png

Attığım linke tıklayıp CTRL+F tuşlarına basıp paredes yazar mısın? Daha bunu yapamıyorsun gelmiş Ronaldo'yu savunuyorsun millete. Arkadaş belirtmiş zaten onun hata olduğunu, gerçekte böyle bir şey olsa kimse izin vermez zaten.

Hata he Arjantin'e denk gelmesi tesadüfmü aa birdakika ben napıyorum ki zaten Messi PPL'i birine ne ankatabilirimki tamam sende haklısın dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı