Messi mi Ronaldo mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Messi doğuştan yetenekli birisi. Ronaldo da Messi kadar yetenekli olmasa da çalışkan, hırslı birisi. Ben her zaman sporda hırslı ve çalışkan insanları sevdiğim için Ronaldo bana daha yakın geliyor.

TikTok'tan görmüş videoyu "ulan acaba bunlar doğru mu gidip araştırayım" dememiş bir de gelip bize TikTok'tan aldığı argümanlarla çok bilmişlik taslıyor, ortalama Ronaldo fanı zekası der geçerim.

Hocam bunlar hep böyle Messi boşuna en çok nefret edilen futbolculardan birisi olmadı nedeni adam Ronaldo gibi değil ki sosyal medya üstünlüğü yok Ronaldo'nun sevinçleri vb olayları onun futbolculuğundan daha ileri getirdi ama Messi çekingen kendini dışarıya belli edemedi.

Hata he Arjantin'e denk gelmesi tesadüfmü aa birdakika ben napıyorum ki zaten Messi PPL'i birine ne ankatabilirimki tamam sende haklısın dostum.

Bu olaylar çıktığında telefondan bakıp öğrenmiştim hata olduğunu sen daha onu yapamıyorsun pp'me laf ediyorsun.

Hocam bunlar hep böyle Messi boşuna en çok nefret edilen futbolculardan birisi olmadı nedeni adam Ronaldo gibi değil ki sosyal medya üstünlüğü yok Ronaldo'nun sevinçleri vb olayları onun futbolculuğundan daha ileri getirdi ama Messi çekingen kendini dışarıya belli edemedi.

Ama abi Ronaldo'ya oyun oynuyorlar kola şişesi kaldırdı ödül alamayacak 😫😫

Bu olaylar çıktığında telefondan bakıp öğrenmiştim hata olduğunu sen daha onu yapamıyorsun pp'me laf ediyorsun.

Ama abi Ronaldo'ya oyun oynuyorlar kola şişesi kaldırdı ödül alamayacak 😫😫
Mağlum parti seçmeni gibi dış güçler yeğenim.

Messi

Ronaldo'ya saygım var ama FIFA diyenlere maalesef ki yok

Off yine genç yaşında Arsenal'e attığı gol aklıma geldi.. Tabii ki de Ronaldo. FIFA kollaması Messi'mi diyecektim güldürmeyin ya hu.

Off yine genç yaşında Arsenal'e attığı gol aklıma geldi.. Tabii ki de Ronaldo. FIFA kollaması Messi'mi diyecektim güldürmeyin ya hu.
Kanıtlasana fifa kollaması olduğunu az önceki arkadaş gibi sende tiktok videosu mu atıcan

Dostum konuyu geçiştirme ne alaka diyorumki Puskası FIFA vermediğinden dolayı Messi Puskas kazanamamştır Messiyi FIFA açık ara kollamaktadır şuan Ronaldo ile karşlaştırabilibinmesinin tek sebebi FIFA dır aksi takdirde Ronaldo çok daha üstün oyuncudur.
puskası fifa veriyor.

Kanıtlasana FIFA kollaması olduğunu az önceki arkadaş gibi sende TikTok videosu mu atıcan

Haksız yere alınan Ballon D'Or'lar özellikle 2021. Ki zaten sana kanıtlamama gerek de yok bana göre en iyisi Ronaldo. Gittiği her ligde başarılı olmuş, kupa kaldırmış, gol kralı olmuş bir adamdır kendisi. Şampiyonlar Ligi'ndeki çoğu rekorada sahiptir kendisi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı