Messi mi Ronaldo mu?

Bence öyle :d. Bana seyir zevki vermiyor, sadece şut çekebiliyor, ki Ronaldo'nun çektiği şut başına gol yüzdesi Messi'den çok daha az. Yani demek istediğim Messi ile karşılaştırılabilecek bir oyuncu değil, Messi olmasa yine Ronaldo'yu sevmezdim.
Kardeşim sence 5 balon d'or u beleşe mi aldı? Bıraktığım linkteki videoyu izlemediğin belli. Ayrıca sadece şut çektiğini nereden çıkardın? Nasıl çalımlar attığından da haberin yok belli ki. Verdiği pasları asiste çevirebilecek arkadaşları olmadı hiç. Ronaldoyu sevmeyebilirsin tabi ama hayatının tamamını harcasan bile yaptıklarının 100/1'ini yapamayacağın adama 3.lig topçusu deme.

Bence öyle :d. Bana seyir zevki vermiyor, sadece şut çekebiliyor, ki Ronaldo'nun çektiği şut başına gol yüzdesi Messi'den çok daha az. Yani demek istediğim Messi ile karşılaştırılabilecek bir oyuncu değil, Messi olmasa yine Ronaldo'yu sevmezdim.
Tamam sen git griezmann'dan zevk al.

İkisi tamamen farklı oyuncular. Oyun stilleri farklı, teknik özellikleri farklı, fiziksel özellikleri farklı hatta takım içindeki rolleri de biraz farklı. Messi'nin oyununu daha çok beğeniyorum çünkü doğuştan gelen özel yetenekleri daha etkileyici buluyorum ama Ronaldo'nun da hakkını yemem.

Tamam sen git griezmann'dan zevk al.
Alıyorum zaten. 2. Dünya kupasını alınca da zevkten 4 köşe olacam.

Kardeşim sence 5 balon d'or u beleşe mi aldı? Bıraktığım linkteki videoyu izlemediğin belli. Ayrıca sadece şut çektiğini nereden çıkardın? Nasıl çalımlar attığından da haberin yok belli ki. Verdiği pasları asiste çevirebilecek arkadaşları olmadı hiç. Ronaldoyu sevmeyebilirsin tabi ama hayatının tamamını harcasan bile yaptıklarının 100/1'ini yapamayacağın adama 3.lig topçusu deme.
Messi'nin 7 Ballon d'or'u: 👀

Son düzenleme:
Alıyorum zaten. 2. Dünya kupasını alıncada zevkten 4 köşe olacam.

Messi'nin 7 Ballon d'or'u: 👀
Hala messiye kıyaslamaya çalışıyorsun. Kendini haklı çıkarma çaban seni rezil ediyor ama farketmek istemiyorsun sanırım. Yazdığımı doğru düzgün okusaydın zaten Messi'nin daha iyi olduğunu benim de kabul ettiğimi anlardın. Çocuksun, zihinsel olarak.

cn4eqn1352l71.png

Ben messiciyim.

Ya kardeşim yürü köyüne ya.
Her fırsatta her tartışmada kaybedince aynı şeyi yapıyorsunuz. Yok "Bütün hayatın boyunca tırnağı edemezsin" yok "Ronaldo gibi olmayacağın için kıskanıyorsunuz" bla bla... Çocuk musunuz siz? Messi'nin 7 Ballon d'or'u var Ronaldo'dan iyi deyince, "Ballon d'or ile iyi futbolcu olunmuyor" diyorsunuz; Ronaldo kötü deyince de "Kardeşim Ronaldo'nun 5 tane Ballon d'or'u var yalnız" diyorsunuz. Bırakın bu ayakları. Şu ana kadar eğlenceli bir şekilde tartışıyorduk, "Hayatın boyunca Ronaldo'nun 1/100'ü edemezsin" demeniz tartışmanın gereksiz olduğunu gösterdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı