Messi mi Ronaldo mu?

Ne yazıkki tartışma son bulmuştur arkadaşlar. Messi dünya kupasını kazanamasaydı bile tarihin en iyisiydi zaten. Ama kazanarak kendisiyle karşılaştırılan diğer oyuncularla arasındaki rekabeti bitirmiş bulunmaktadır. Tarihin en iyisi tescilledi tahtını. Artık Messi karşılaştırmalarının herhangi bir anlamı ve geçerliliği kalmamıştır.
Martinez > Courtois

Sadece istatistik için Messi vs Ronaldo - All Time Career Goals and Stats
Messi daha iyidir her şeyi öz şekilde yapar . Mütevazı insandır , 9 yaşındaki aşkıyla evlenmiş , bizi ayakta alkışlatan gollerini antrenmanlarda en az bin kere atmış , aşırı yetenekli aşırı çalışkan , aşırı başarılı insanüstü varlıklı .Linktekinin dışında oyun zevki de sağlar Leo . 8. balomndora hızla koşan , iki senede alabileceği tüm uluslararası kupaları alan Leo ,tartışmasız en iyisidir . Ronaldo ise işini yapabileceği en iyi şekilde yapan futbolcudur(2018'e kadar). Fark ise Ronaldo'nun yaptıklarını daha az denemeyle yapan Messi'dir .+
(Ronaldo konuda yeteri kadar övüldüğü için Messi'den daha çok bahsettim.)

Sadece istatistik için Messi vs Ronaldo - All Time Career Goals and Stats
Messi daha iyidir her şeyi öz şekilde yapar . Mütevazı insandır , 9 yaşındaki aşkıyla evlenmiş , bizi ayakta alkışlatan gollerini antrenmanlarda en az bin kere atmış , aşırı yetenekli aşırı çalışkan , aşırı başarılı insanüstü varlıklı .Linktekinin dışında oyun zevki de sağlar Leo . 8. balondora hızla koşan , iki senede alabileceği tüm uluslararası kupaları alan Leo ,tartışmasız en iyisidir . Ronaldo ise işini yapabileceği en iyi şekilde yapan futbolcudur(2018'e kadar). Fark ise Ronaldo'nun yaptıklarını daha az denemeyle yapan Messi'dir .+
(Ronaldo konuda yeteri kadar övüldüğü için Messi'den daha çok bahsettim.)

Futbol ile hiçbir alakam yok, öyle yapıyorum bu yorumu. Bu dünya kupasından önce bu soruyu nerede görsem herkes ronaldo diyordu, iki üç tane messi diyen çıkardı. Dünya kupasından sonra tercihler tam tersine dönmüş. Neden böyle?

Futbol ile hiçbir alakam yok, öyle yapıyorum bu yorumu. Bu dünya kupasından önce bu soruyu nerede görsem herkes ronaldo diyordu, iki üç tane messi diyen çıkardı. Dünya kupasından sonra tercihler tam tersine dönmüş. Neden böyle?
Dünya kupasından önce de Messi daha yetenekliydi ama oyun stili çok farklı. Barcelona'dan başka takımda oynayamaz, oynayamadı da zaten.
Ronaldo her takımda oynayabilecek bir disiplin abidesi. Ronaldo'yu daha çok severim.

Dünya kupasından önce de Messi daha yetenekliydi ama oyun stili çok farklı. Barcelona'dan başka takımda oynayamaz, oynayamadı da zaten.
Ronaldo her takımda oynayabilecek bir disiplin abidesi. Ronaldo'yu daha çok severim.
Yine de tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum. Şampiyon olmadan önce bu soru sorulsaydı yanıtlar nasıl olurdu merak ediyorum.

Ayrıca Ronaldo transfer olmuş sanırım, dünya kupasında kaybetmesiyle bir alakası var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı