Messi mi Ronaldo mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Virgül koymayı unutmuşum kendinde söylüyorsun kısmı FIFA ödülleri için.

Cevap veremiyorsun ki adama. Ne diyebilir bu adam sana? Tek dediğin şey FIFA ödülleri. (mağara adamları için daha açık şekilde yazdım bu sefer de anlamazlarsa direkt iletişimi keseceğim)

Ben adama dedimki en başta seninle tartışırım ama ben FIFA demicem sende FIFA ödülleri saymıcaksın dedim ama o bana FIFA ödülleri saymaya devam etdi ben onu kastediyorum.

Baştan okursan anlarsın ortadan okuma.

Gel lütfen tartışalım.

Balondor ve dünya kupası başka birşeyde sen demiceksın o zaman kabulmü?
Adama dünya kupası ve balondordan başka bişey deme diyorsun, adam istatistik veya kupa sayınca fifa sayesinde aldı diye ağlıyorsun.
İstersen tüm "fifa sayesinde aldı" dediğin argümanlarını saniyesinde çürütebilirim, attığın videoda hakemin aldığı kararların hepsi doğru sadece futbol kurallarını bilmiyorsun.

Ben adama dedimki en başta seninle tartışırım ama ben FIFA demeyeceğim sende FIFA ödülleri saymayacaksın dedim ama o bana FIFA ödülleri saymaya devam etti ben onu kastediyorum.

Sende gol sayma, ucl sayma anlaşalım. Sabaha kadar tartışırım.

Adama dünya kupası ve balondordan başka bişey deme diyorsun, adam istatistik veya kupa sayınca fifa sayesinde aldı diye ağlıyorsun.
İstersen tüm "fifa sayesinde aldı" dediğin argümanlarını saniyesinde çürütebilirim, attığın videoda hakemin aldığı kararların hepsi doğru sadece futbol kurallarını bilmiyorsun.
Tamamdır hakem bey en iyisini siz biliyorsunuz adam 2 tane sarı kart görmüş oyundan en somut örneklerden ama ben kuralları bilmiyorum peki.

Ben adama dedimki en başta seninle tartışırım ama ben FIFA demicem sende FIFA ödülleri saymıcaksın dedim ama o bana FIFA ödülleri saymaya devam etdi ben onu kastediyorum.

Fifa ödüllerinin hiçbirini fifa seçmiyor, futbolcular, teknik direktörler vb. kişiler oylama yoluyla seçiyor yani boşa fifa verdi diye ağlaman saçma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı