Mesut Özil Fenerbahçe'ye katkı sağlar mı?

Ferdi'nin o seviyelere geleceğine inanan azınlıktayım sürekli oynatılsa çok iyi duruma geleceğine inanıyorum.
Fiziğini az geliştirse ben de ümitliyim, ceza sahasına çalımla güzel giriyor ama hala şu orta açmayı öğrenmedi gitti, sürekli bir yolunu bulup ceza sahasına girse açtığı top savunmaya yol alıyor. Bence güzel bir isim daha alınmalı, Dirar'ı kazandırabilirsek belki yeniden çok daha verimli olur Mesut'la. Mesut transferi bütün oyun planını değiştirdi, belki Ozan'dan gelecek parayla kanat alabiliriz, nüyük olasılıkla Sokratis de gelecek Mesut'la.
Maç eksiğine rağmen her ligde iş yapabilecek birisi, Süper Lig bu adam için çerez ama öncelikle takıma alışması lazım. Ozan'ın kesinlikle gitmemesi gerek, arkasında Gustavo ve Ozan gibi iki mükemmel oyuncu olursa orta sahayı ele geçirmek dolayısıyla maçları da kazanmak çok kolay olacak. Solda Perotti, sağda Pelkas, santrfor Samatta orta saha Mesut, Ozan, Gustavo... Allah'ım sana geliyorum 😍🥰
Bence Ozan'ın yeri doldurulabilir çok rahat ama sezon sonu gitmesi daha mantıklı elbette.

4 Yıldır gelecek diyorlar. Tıkla FB Yandex Robben gelsin. 🤣
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiziğini az geliştirse ben de ümitliyim, ceza sahasına çalımla güzel giriyor ama hala şu orta açmayı öğrenmedi gitti, sürekli bir yolunu bulup ceza sahasına girse açtığı top savunmaya yol alıyor. Bence güzel bir isim daha alınmalı, Dirar'ı kazandırabilirsek belki yeniden çok daha verimli olur Mesut'la. Mesut transferi bütün oyun planını değiştirdi, belki Ozan'dan gelecek parayla kanat alabiliriz, nüyük olasılıkla Sokratis de gelecek Mesut'la.

Bence Ozan'ın yeri doldurulabilir çok rahat ama sezon sonu gitmesi daha mantıklı elbette.
Hocam Ozan'ın yerini doldurmak için yine Ozan seviyesinde bir oyuncu alman lazım. O alacağın oyuncu da yine Ozan fiyatında olacak. E yeni gelecek olan adam takıma uyum sağlar mı sağlamaz mı orası da meçhul. O yüzden riske atmaya gerek yok bence. Ozan şampiyonluk yolunda en önemli kozu Fenerbahçe'nin.

Hocam Ozan'ın yerini doldurmak için yine Ozan seviyesinde bir oyuncu alman lazım. O alacağın oyuncu da yine Ozan fiyatında olacak. E yeni gelecek olan adam takıma uyum sağlar mı sağlamaz mı orası da meçhul. O yüzden riske atmaya gerek yok bence. Ozan şampiyonluk yolunda en önemli kozu Fenerbahçe'nin.
Hocam elimizde alternatif oyuncu fazla
olduğu için söyledim. 15'ten fazla verirlerse gitmesi taraftarıyım şahsen.

Mesut Özil transferi gerçekleşirse çok memnun olurum ancak takıma daha başka istikrarlı oyuncular da almak lazım. Tisserand açıkçası pek Fenerbahçe kalibresinde değil, Lemos'ta keza öyle. Sardar'ın yanına kariyerli hamleli bir stoper, bir tane sağlam kanat forvet alırsak, muhtemelen Samatta da kendine gelecektir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı