Metal Gear Solid 4 PC'de oynanır mı?

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar MGS V Phantom Pain ile yeni tanıştım oynamaya başladım ve böyle metal Gear Solid oyunu mu olur deyip an itibarıyla zevkle oynamayı bırakmış durumdayım belki tamamen de bırakabilirim :D Hiç oynamadığım serinin 4. oyunu bilgisayarda nasıl oynayabilirim illa PS3 emulatorle mi? Veyahut PS3 emulator bu oyunu sistemimde kasmadan çalıştırır mı? Daha önce hiç kullanmadım sorunlu bir emulator diye biliyorum.

• GTX 1050 Ti 2 GB.
  • Intel Core i5 3470 3.20 GHz 4 cpus.
  • 8 GB RAM DDR3.
  • 450 GB alanlı HDD disk.

Hocam MGS4'ten bahsetmiyor muyuz?
Evet. Haa, pardon ben MGS3 sanmışım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehber bu. Ufak tefek ayarlar ve MGS3'te oluşabilecek olası problemler için şuna bakın:
Teşekkürler, imkanınız olursa 4 ile ilgili olanı bekliyor olacağım çok aciliyeti yok, problem değil.

Hikaye ve haritadan bahsettim. Daha az bir süre oynadım ama niçin açık dünya oluyor ki bence onun için hikayenşn yanında bu kısmıyla da bu seriyi sevenlere aykırı bu oyunun olayı sadece benim fikrimde olabilir ama.. :) İlerleme hissiyatı vermiyor oyun. Nerede o MGS 3 deki ıssız ağaçlıklı ormanlar, yamaçlar, hikaye. Oyunu yarım bırakmalarının da etkisi var tabii ki.
Sandbox'a geçtiler bir hedef için yapabileceklerinin sınırı yok. MGS 5 gelmiş geçmiş en iyi gizlilik oyunu. Yanlış beklentiyle girmişsiniz, doğru beklentiyle oynarsanız zevk alırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Allah'im sonunda! Yanlis bilgi ile dolu olmayan, emulatorler hakkinda bir YT videosu!

Evet. Haa, pardon ben MGS3 sanmışım.
İzleyeceğim, sizede teşekkürler.
Sandbox'a geçtiler bir hedef için yapabileceklerinin sınırı yok. MGS 5 gelmiş geçmiş en iyi gizlilik oyunu. Yanlış beklentiyle girmişsiniz, doğru beklentiyle oynarsanız zevk alırsınız.
Haklısınız o beklentiyle zevk verebilir ama serinin hele hele en iyi oyunu olan 3. oyunu o kadar güzel ki o yüzden ben hikayeye de çok fazla bağlanan bir insan olduğum için o gözle bakamıyorum bir türlü :) Ama bir yandan da oynayasım geliyor ne olucak ne göreceğiz diye ama biraz soğuk bir oyun olmuş benim açımdan. Mesela sanki Hitman Absolution da arkadan adam bayıltmak bu oyunda CQC yapmaktan daha zevkli. Yine de bitiririm bakalım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı