Metin 2 Mac ban

B4lbazar

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selam. Gece metin2pvp oynarken ban yedim ve hesabınız artık erişilemez yazdı. Yeniden bir hesap açıp girmeye çalıştığımda bu bilgisayar engellendi yazısı çıktı. Bunun bir çözümü var mı? Varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun çözümü emin olmamakla birlikte Anakart değişimidir. Basit bir ban yediyseniz eğer, modem kapatıp-açması sonucunda tekrardan oyuna erişebilir duruma geleceksiniz.

- Herakles MT2'de hesap satışı yüzünden ben de bu tür bir ban yemiştim.
Hile kullanmadığınızı varsayarak yardımcı olmaya çalıştım.

Eğer MAC ban ise MAC adresini değiştirmeye yarayan yazılımlar mevcut, onları deneyebilirsiniz. Ancak ben MAC değil de HWID ban olduğunu düşünüyorum, deneyerek öğrenin.

Hayır hile kullanmadım
Eğer MAC ban ise MAC adresini değiştirmeye yarayan yazılımlar mevcut, onları deneyebilirsiniz. Ancak ben MAC değil de HWID ban olduğunu düşünüyorum, deneyerek öğrenin.

Onun çözümü emin olmamakla birlikte Anakart değişimidir. Basit bir ban yediyseniz eğer, modem kapatıp-açması sonucunda tekrardan oyuna erişebilir duruma geleceksiniz.

- Herakles MT2'de hesap satışı yüzünden ben de bu tür bir ban yemiştim.
Hile kullanmadığınızı varsayarak yardımcı olmaya çalıştım.
yani anlamadım niçin böyle kalıcı bir ban attığını hiçbir şeyde yapmadım
Hile mi kullandın? Geçmiş olsun.
Hayır hile kullanmadım .

Donanıma ban atmak diye bir şey var mı? :D
Buyrun;
1582412237333.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı