Metin2'den Gelen Mesajlar

Enesxdd

Kilopat
Yahu anlayamıyorum. Her hafta 1 doz Metin2'nin sunucularından mesaj geliyor. Bilmem ney Metin2 hazzı burada yaşa vesaire vesaire. Bunları nasıl engellerim?

Mesajin en altinda bilgilendirme veya abonelikten cikmak icin tikla yazar. Bu yoksa spam olarak isaretlemelisin.

Zamanında üye olduğun "PvP Server" olayı yüzünden böyle. Bir arkadaşıma da geliyor. Birbirleriyle paslaşıp duruyorlar. Genelde bir kere gönderen daha göndermiyor ama yine de engellemeni tavsiye ederim. Hatta kelime engeli gibi bir şey varsa "MT2" ve "Metin2" kelimelerini kara listeye almanı tavsiye ederim. Çözümü yok. Zamanında vermeyecektin.

Zamanında üye olduğun "PvP Server" olayı yüzünden böyle. Bir arkadaşıma da geliyor. Birbirleriyle paslaşıp duruyorlar. Genelde bir kere gönderen daha göndermiyor ama yine de engellemeni tavsiye ederim. Hatta kelime engeli gibi bir şey varsa "MT2" ve "Metin2" kelimelerini kara listeye almanı tavsiye ederim. Çözümü yok. Zamanında vermeyecektin.
Allah'ım kafamı duvarlara vurdum. Bir zamanlar oynarken bir servere verdim diye tüm serverlerdenmi mesaj gelir yahu? O kadar çok mesaj aldım ki oynayan varsa kriterleri söylesin mesajlar içerisinden bulup söyleyeyim :D . Telefonum Samsung Galaxy J5 marka bir telefon. Mesaj filtresi gibi bir özellik bulamadım. Uygulaması vesaire var mıdır?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı