Metro Exodus sizce nasıldı?

GTX 770 ile Medium ayarlarda 40-50 FPS civarında oynuyorum. 1050 Tİ ile oynanır rahat. Oyun konusuna gelince almaya değmez.
Verymiyim mi şimdi? Microsoft Store da 270 lira.
Steam'e gelince alacağım. Geldiği gibi indirim ile gelir diye tahim ediyorum. Fiyatına değer bir oyun.
Ya ben Microsoft Store`dan alacağım da korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Store'da indirimde olduğu zaman alınabilir. Şu an 270 Lira verme, o kadar etmez çünkü tekrar oynanabilirliği düşük. Ben Steam'de ön siparişe açıldığında 100 küsür Lira verip Gold versiyonunu almıştım ve her kuruşuna değdi. Bu sene ve gelecek sene başında birer hikaye eklentisi gelecek, mümkünse Gold alın.(Metro Exodus İçin 2 Ek Paket Geliyor - Technopat Sosyal)

Steam de erken erişimde iken alacaktım tam almak için girdim oda ne Metro Exodus yok, kırgınım ne olursa olsun almayı düşünmüyorum.
Erken erişim değil ön sipariş olarak gelmişti.

E
Verymiyim mi şimdi? Microsoft Store da 270 lira.

Ya ben Microsoft Store`dan alıcağım da korkuyorum GTX 1050Tİ ile b_k gibi performans alıcağım diye.
Epic Store 249₺ normal versiyonu.
Epic Store'da indirimde olduğu zaman alınabilir. Şu an 270 Lira verme, o kadar etmez çünkü tekrar oynanabilirliği düşük. Ben Steam'de ön siparişe açıldığında 100 küsür Lira verip Gold versiyonunu almıştım ve her kuruşuna değdi. Bu sene ve gelecek sene başında birer hikaye eklentisi gelecek, mümkünse Gold alın.(Metro Exodus İçin 2 Ek Paket Geliyor - Technopat Sosyal)

Erken erişim değil ön sipariş olarak gelmişti.
Doğru karıştırmışım. :)

Rtx 2080ti ile ultra ayarlarda oynadım grafikler tmm hakkını yememek lazım 10 yıl sonra bile hala güzel kabul edilir ama hikaye eski metro oyunlarının yanından geçmiyor bi merak veya heyacan uyandırma olmadı bende bide oyunda problem var 100 fps te oynarken bi molotof atıyon 25 fps e düşüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı