Mi Band 4 şarjı %99'da kalıyor ve 7 gün gidiyor

Hocam evofone garantili ama sizce uğraşmaya değer mi bu kadar kargoyla. Bir de pandemi var. Çok bekletmesin?

Bence bir sorun var. Benim Mi Band 4 tek şarj ile 30 gün kadar kullanılıyor. Yanlız cihazı sürekli telefona bağlı tutmuyorum arada bir yedekleme yapsın diye bağlıyorum. O yüzden de biraz uzun olabilir 😀
Ne anlamı kaldı o zaman akıllı bilekliğin? Arama, mesaj bildirimlerini almadıkça spor yapmıyorsanız gereksiz bir aygıt.
Hocam evofone garantili ama sizce uğraşmaya değer mi bu kadar kargoyla. Bir de pandemi var. Çok bekletmesin?
Hocam ne cevap istediğinizi anlamadım. Üründe bir sorun var. Çözebilecek tek yer servis, ama göndermek istemiyorsunuz. İade de edemiyorsunuz Balıkesir'e gelmişsiniz. Ya ürünü böyle kullanmaya devam edin ya da servise gönderin.

Kesinlikle bir sorun var. Nabız uyku takibi açık kullanıyorum Full parlaklıkta. Bilekliği resmen şarja takmayı unutuyorum. 1 aydan fazla gittiği bile oluyor.

Sürekli telefona bağlı ve WhatsApp, Instagram, YouTube, e posta, SMS vs. vs. Hepsi açık. Farklı temalar da yüklüyorum. Bilekliği ilk aldığım zaman çok kere tema değiştirdim ve neredeyse her gün temamı değiştirdim. Bayağı da bisiklet sürdüm ve modunu açtım. Nabız 10 dakikada bir ölçüyor. Şarjında oynama yok konuyu açmamdan birkaç dakika önceden beri. Belki bunlar göz önünde olursa daha iyi anlaşılır. Ekran parlaklığım da dışarı çıktığımda fulldeydi. Şarj etmek benim için büyük dert değil.

Tek sorun %99 olsa uğraşmaya değmez ama 30 gün şarj süresi vaat eden bileklik 7 gün dayandığı için uğraşılır.

Sürekli telefona bağlı ve WhatsApp, Instagram, YouTube, e posta, SMS vs. vs. Hepsi açık. Farklı temalar da yüklüyorum. Bilekliği ilk aldığım zaman çok kere tema değiştirdim ve neredeyse her gün temamı değiştirdim. Bayağı da bisiklet sürdüm ve modunu açtım. Nabız 10 dakikada bir ölçüyor. Şarjında oynama yok konuyu açmamdan birkaç dakika önceden beri. Belki bunlar göz önünde olursa daha iyi anlaşılır. Ekran parlaklığım da dışarı çıktığımda fulldeydi. Şarj etmek benim için büyük dert değil.
Yahu hocam anlamıyorum ben sizi. Ürün süper, hiçbir sorun yok dememizi mi istiyorsunuz? Aynı ürün bizde var şarjı 1 ay dayanıyor sizin ürün 7 gün dayanıyor.

Yahu hocam anlamıyorum ben sizi. Ürün süper, hiçbir sorun yok dememizi mi istiyorsunuz? Aynı ürün bizde var şarjı 1 ay dayanıyor sizin ürün 7 gün dayanıyor.
Anladım hocam. Peki sizce kargo süreci nasıl olur. Annemde de Xiaomi telefon vardı 10-15 gün içinde geldi o. Bu kadar sürecek bir alet midir bileklik?

Yeni konular

Geri
Yukarı