Microsoft Edge parola sızdırılması uyarısı

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün Microsoft Edge'den Riot Games'e giriş yaparken bir mesaj geldi. Site verileriniz sızdırıldı falan yazdı ve hesaba baktığımda asla benim giriş yapmadığım bir hesap olduğunu gördüm. Üstelik hesap perma banlıydı. Riot Games oyun hesaplarımın parolasını değiştirdim başka bir şey yapmama gerek var mı?

2FA açabilirsin bir de tam anlayamadım Microsoft Edge şifreleriniz sızdırıldı diyor ama sebep falan belirtmiyor Riot Games hesabınıza girdiğiniz de farklı bir hesap görünüyor yani ben böyle anladım.

2FA açabilirsin bir de tam anlayamadım Microsoft Edge şifreleriniz sızdırıldı diyor ama sebep falan belirtmiyor Riot Games hesabınıza girdiğiniz de farklı bir hesap görünüyor yani ben böyle anladım.
Evet hocam bende anlayamadım sadece sitenin şüpheli olduğunu ve şifrelerin sızdırıldığını söyledi.2FA aktif.

Evet hocam bende anlayamadım sadece sitenin şüpheli olduğunu ve şifrelerin sızdırıldığını söyledi.2FA aktif.
Yanlış bir siteye girmiş olabilir misiniz?
Örnek veriyorum RiotGames.com diye bir site var siz RlotGanes.com diye bir siteye girmiş olabilir misiniz?

Tarayıcı ayarlarından daha önce bilmediğiniz çerezleri silin ve hesaplarınızda 2FA açın.

Hitman.Pro:Rehber: Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin End User Terms of Use & Export Compliance
Hitman.Pro çerezleri kendisi tarıyor uğraşmak istemiyorsanız ve genel virüs taraması da yapıyor.

Yanlış bir siteye girmiş olabilir misiniz?
Örnek veriyorum RiotGames.com diye bir site var siz RlotGanes.com diye bir siteye girmiş olabilir misiniz?

Tarayıcı ayarlarından daha önce bilmediğiniz çerezleri silin ve hesaplarınızda 2FA açın.

Hitman. Pro:Rehber: Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin End User Terms of Use & Export Compliance
Hitman. Pro çerezleri kendisi tarıyor uğraşmak istemiyorsanız ve genel virüs taraması da yapıyor.

Siteyi kontrol ettim hocam doğru. Dediğiniz gibi Hitman. Pro taraması yapacağım sonuçları buraya yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı