Mikrofiber bezin ekranı çizmesi

Daha fazla  
Arkadaşlar, sinemadaki lenslerin silinmesi için kullanılan bez telefonumun ekranını çizdi, bir de telefonda gorilla glass 5 var. Şimdi ben ne yapayım? O kadar dikkat ediyorum, dışarıda çizilmiyor; evde, çizilmesin diye kullandığım beze çiziliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 3-5 TL'ye satılan mikrofiberler ile sildiysen geçmiş olsun, gerçek mikrofiber bez ile sildiysen vay be. (Ayrıca tekrardan geçmiş olsun.)
Sağolasın. Gerçek mikrofiber bez kullanıyorum, defalarca TV temizledim. Daha önce de bu bezle bu telefonu temizliyordum fakat bu sefer çizdi kahrolası bez. Çizik kılcal olduğu için karbonat ile şansımı deneyeceğim.

Sağolasın. Gerçek mikrofiber bez kullanıyorum, defalarca TV temizledim. Daha önce de bu bezle bu telefonu temizliyordum fakat bu sefer çizdi kahrolası bez. Çizik kılcal olduğu için karbonat ile şansımı deneyeceğim.

Vallahi biz o bezlerle araba siliyoruz en ufak biz çizik bile olmuyor. Üstünde ufak dal, toz, veya küçük cam kırığı kaldıysa çizmiş olabilir.

Benim telde de GG5 var ve ekranında 2-3 kılcal çizik var. Bir kere bile sert cisime temas etmedi. Sanırım tırnak bile çizebiliyor bu ekranları yumuşak olduğundan. Ama kılcal çizikleri kafaya takmana gerek yok bence, ekran koruyucu alsan da almasan da her türlü oluşuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı