Millenicom vs TürkNet ve İnternet Önerisi

Milleni de Turknet de Türk Telekom alt yapısını kullanır. tek farkları, Milleni de çağrı merkezi var. Onun için tavsiye ederim.

Yaklaşık 2 senedir Turknet kullanıyorum. 86 TL ye 72/3.8 hız alıyorum. CS:GO da pingim 50 70 arası. Eksilerine ekleyeceğim tek şey müşteri hizmetleri, hemen ulaşamıyorsun.
Eğer abone olmak istersen bu site üzerinden olabilirsin. İlk faturayı ödedikten sonraki ay sana ve bana 1 ay bedava.
Hocam bir de başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra internetinizi bağladılar? Son olarak yalın internet hizmetiyle normal internet hizmeti arasındaki fark nedir?
Yalın İnternette sadece internet var. Diğerinde ise ev telefonu var.

Merhaba, yaklaşık 5 aydır Millenicom kullanıcısıyım altyapım VDSL 75Mbps kadar desteklemekte ancak şu anlık 35Mbps yetiyor 1 ay boyunca kopma yaşıyorum muhtemelen modemden kaynaklı dikkat etmeni öneririm kısacası memnunum ancak anlık yavaşlamalar olmuyor değil ücret ise
Taahütsüz internet+statik IP 90 TL.
Hocam bir de başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra internetinizi bağladılar? Son olarak yalın internet hizmetiyle normal internet hizmeti arasındaki fark nedir?
1 gün içinde bağlandı Bursada oturuyorum bulunduğun yere göre değişebilir.

Bugün TürkNetten gelip internetimi kurdular. Herhangi bir sıkıntı yok şuanlık 27-28 Mbps download 3 mbps upload. Steamde 3.5 Mb/s indirme hızı alıyorum.
Edit: 34 Mbps yi gördüm.

Son düzenleme:
Hayır yok hocam.

Hocam bende Milleni ile TürkNet arasında kaldım.
Korkum TürkNet'in müşteri hizmetleri.
Burada konum var;

Herhangi bir sorun yaşadınız mı TürkNet'de?

Hocam bende Milleni ile TürkNet arasında kaldım.
Korkum TürkNet'in müşteri hizmetleri.
Burada konum var;

Herhangi bir sorun yaşadınız mı TürkNet'de?
Hayır, sadece 2 ya da 3 defa internet bir süreliğine kesildi o da 2-3 saatliğine TürkTelekom alt yapısı kaynaklı. Mobil veriyle uygulamaya girdiğimde kesilceğini belirtmişlerdi.

Geri
Yukarı