Millenicom 1 ay bedava internet kampanyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pıteyto2003

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Millenicom yeni bir kampanya başlattı. Referans kodunu kullanan kişi ve kodun sahibi 1 ay ücretsiz internet kazanıyor. Millenicom'a geçmeyi düşünen arkadaşlar varsa referans kodum: 00A68AA6. İhtiyacı olan kullanabilir. Bana da yardımcı olur. Teşekkürler.

>1570B38A Millenicom Kampanya indirim kodu 1Ay bedava kullan abone olurken bu kodu söylemeniz gerekmektedir...
,.-~*'¨¯¨'*•~-.¸-(_Ali Akbaş_)-,.-~*'¨¯¨'*•~-.¸

Merhaba arkadaşlar. Millenicom yeni bir kampanya başlattı. Referans kodunu kullanan kişi ve kodun sahibi 1 ay ücretsiz internet kazanıyor. Millenicom'a geçmeyi düşünen arkadaşlar varsa referans kodum: 00A68AA6. İhtiyacı olan kullanabilir. Bana da yardımcı olur. Teşekkürler.

Dostum kullandım referans kodunu bilgin olsun sana da bana da ücretsiz bir ay tanımlandı

Millenicom düşünüyorsanız bu Kampanya indirim kodu BE907850 . İle 1 ay hem sana hem bana ücretsiz.
Arkadaşlar İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Millenicom düşünüyorsanız bu Kampanya indirim kodu BE907850 . İle 1 ay hem sana hem bana ücretsiz.
Arkadaşlar İlginiz için şimdiden teşekkürler.
Hala kullanıyorsun, değil mi? Başvuru yapmayı düşünüyorum bugün.

Hala kullanıyorsun, değil mi? Başvuru yapmayı düşünüyorum bugün.
Evet hocam kullanılıyor.
Hayatının hatasını yapmak üzeresin hocam. Akşamları yaşanan ping ve hız düşmesine merhaba diyeceksin.
Valla ben 2 aydır kullanıyorum ping ve hız düşmesi görmedim. Daha önce Türk Telekom kullanıyordum ondan daha iyi. Bana sorulursa gayet iyi memnunum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı