Millenicom alınır mı?

Mustafa139

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom'un fiyatı çok arttığı için Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum.

Mevcutta kullandığım:
275 TL (16 Mbps) kotasiz taahhüt(24ay)

Millenicom:
199 TL (35 Mbps) kotasiz taahhütsuz.

Mevcutta kullandığım:

Millenicom:
Alınır. Ama taahhütsüz firmadan da zam yeme ihtimalin var. Ben peşin ödeme kampanyası ile Türknet'e geçtim, 1 yılı da bu şekilde kurtardım. Telekom da bana 100mbps'e 460 lira teklif etti. Bana özel teklif :D

İlk 6 ay sadece 200TL ile 1000MBPS internet.
Benim bulunduğum yerde gigafiber desteklenmiyor sanırım Max(84Mbs) alabiliyorum.

300 TL 100 Mbps TurkNet.
O kadar hıza ihtiyacim yok aslında sadece ev içi kullanım için kullanıyorum. 16 Mbs bile bana yetiyordu. :)

Benim bulunduğum yerde GigaFiber desteklenmiyor sanırım Max(84Mbps) alabiliyorum.

O kadar hıza ihtiyacım yok aslında sadece ev içi kullanım için kullanıyorum. 16 Mbps bile bana yetiyordu. :)

İyide hocam siz yine de TurkNet'i alın 84 Mbps verir o yine de diğerlerinden daha iyi.

Mevcutta kullandığım:

Millenicom:

Kisa suredir Isparta'da Millenicom kullanıyorum, Türk Telekom altyapisini kullaniyor Telekom'un baglantisi kadar iyi simdilik. Fiyati cok daha uygun, 100 megabit kullanıyorum engelli tarifesinden 169 TL.

Guncelleme: Millenicom yazlik evimden baglantimi 18 gunde diger evime tasiyamadigi icin TT'ye gectim. Gelsin kol gibi faturalar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı