Millenicom alınır mı?

lio3454

Decapat
Daha fazla  
Şu an Türk Telekom ev interneti kullanmaktayım, altyapım Max 60 Mbps destekliyor. 5 gün sonra taahhüt bitiyor, Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum geçilir mi sizce? Kullanan varsa memnun mudur?

Hocam biz ailecek 2 yıldır kullanıyoruz hız konusunda gayet başarılı ama arada kablosuz cihazlarımızda kopmalar meydana geliyor (bazen anlık 0,1 Kbps hızlara kadar düşüyor).

yine tt altyapısı kullanıcaksın ki seçeceğin pakete göre alt yapının desteklediği kapasitede internetle sınırlı kalıcaksın. Başta kulağa hoş gelsede yoğun kullanımlarda internetin kesilecek bazen sürekli kopmalar yaşayacaksın. Sabit bir hızın olmayacak ama tt müşterisi olmaktan yinede iyidir.

Şu an Türk Telekom ev interneti kullanmaktayım, altyapım Max 60 Mbps destekliyor. 5 gün sonra taahhüt bitiyor, Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum geçilir mi sizce? Kullanan varsa memnun mudur?
Dostum yakin zamanda kullandim tavsiye edemem, fiyati cok uygunsa ve maddi durumun da kotuyse tavsiye edebilirim sadece.

1702126658757.png

valla turknete geçeyim dedim tüm sitelerde 60 mbps diyor sadece burda 19 mbps diyor bunun sebebi nedir

Geri
Yukarı