Millenicom hizmet deneyimi

Eylülden beri TT altyapısı Millenicom kullanıcısıyım. Memnunum. Geçen aylarda memnun musunuz, bir sıkıntınız var mı yok mu diye aradıkları bile oldu. Bir sorun yaşarsam kısa sürede çözüme kavuştu.

Bu gün saat 9.30 gibi arayıp müsait olup olmadığımı sordular. Müsaitim dedim 10 dk sonra gelip evrakları imzalatıp gittiler. Gelen kişinin söylediğine göre yarın işlemler halledilip internetim aktif edilecekmiş, beklemedeyim.
Evet arkadaşlar. Tam 15. günün sabahında internetim bağlandı. Bu güne kadar netspeed ile devam ettim, kendi bağlantıları sağlanmadan eskisini iptal ettirmiyorlar. Bu gün sabah sms ile bilgiler geldi ve bağlantı yapıldı. Şu an milenicom kullanıyorum.

Son düzenleme:
14 gün olmuş bağlatılı. Bi sorununuz var mı ? İnternet hızından bi değişme falan mevcut mu ? Belki ilerleyen zamanlarda ben de düşünebilirim

14 gün olmuş bağlatılı. Bi sorununuz var mı ? İnternet hızından bi değişme falan mevcut mu ? Belki ilerleyen zamanlarda ben de düşünebilirim
Herhangi bir kopma veya yavaşlık henüz yaşamadım. Lol gibi oyunlarda ping değerimde bir değişiklik olmadı.

Netspeed kullanırken ne yaparsam yapayım çalıştıramadım DNS'leri Millenicom'a geçtiğimde çatır çatır çalıştırmaya başladım.

Günlük olarak çok sık ziyaret ettiğim birkaç siteye girmek işkence gibiydi. Sadece o sitelere girerken VPN açıp geri kapatmam gerekiyordu. VPN ile hızın aşırı düşmesi de cabası.

Çok özlemişim Cloudflare DNS mükemmel bir şey. Artık VPN olmadan da neredeyse bütün sitelere son hızda girebiliyorum, fişşek gibi oldu internet. Eğer DNS'lerin sadece Netspeed'de çalışmayın Millenicom'da çalıştığını bilseydim 1 dakika düşünmeden 2 sene önce geçerdim buraya.

Millenicom değerlerim;

Eski netspeed değerlerim;

Evet arkadaşlar. Taze taze yeni bilgi getirdim. Az önce ilk internet kesintimi yaşadım. Yaklaşık 5-6 dakikalık bir kopmanın ardından tam şu an internet geri geldi.

Son düzenleme:
Ben bu sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum, 2-3 aydır kullanıyorsun galiba. Deneyimlerini paylaşır mısın rica etsem?

Ben bu sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum, 2-3 aydır kullanıyorsun galiba. Deneyimlerini paylaşır mısın rica etsem?
Bir kaç hafta sonra tam 1 yılı devireceğim. Sorularını sorabilirsin.

35 Mbps lik paketten 32 Mbps hız alıyorum. Vdsl altyapım. Pingim de oyunlar da 55-70 ms aralığında.
Bir iki kez Türk Telekom kaynaklı internet kopma problemi yaşadım. Aynı gün içinde hallettiler.

Aboneliğinde ilk ay ücretsiz yararlanmak için Arkadaşını Getir kodum: 6F5724387 .

Hiç uzun süreli kopma yaşadınız mı? 1 aydır TurkNet kullanıyorum son haftalarda saatlerce süren kesilmeler oluyor böyle kesilmelerin ve ping sorununun olmadığı bir internete geçmek istiyorum.

Hiç uzun süreli kopma yaşadınız mı? 1 aydır TurkNet kullanıyorum son haftalarda saatlerce süren kesilmeler oluyor böyle kesilmelerin ve ping sorununun olmadığı bir internete geçmek istiyorum.
Kopma sorunu olarak anlık kopma yaşadım. Ard arda devam eden anlık yaşadım. Uzun süreli yaşamadım.

Hala kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız önerir misiniz? Türk Telekom kullanıyorum
Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Altyapı testinde 67Mbps'ye kadar desteklenebilir yazıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…