Millenicom ile yasaklı sitelere engel kalktı mı?

Dustin

Hectopat
Birkaç gün şehir dışındaydım ve eve tekrar döndüğümde gördüğüm şey ile şok oldum ve aşırı sevindim. Imgur gibi birçok erişim engeli olan sitelere erişimim açılmıştı. Her ne kadar fiber kullanıyor da olsam VPN açtığım zaman oldukça düşük bir hıza sahip oluyordum. Bu yenilik ne zaman geldi hiçbir fikrim yok, hatta benden kaynaklanan bir durum mu onu bile bilmiyorum. Millenicom kullanan arkadaşlarım, dostlarım siz de deneyip yorumlarda belirtir misiniz? Çok heyecanlandım :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.PNG

Bende ki durum böyle.

Genel olarak BTK erişim engelini kaldırdı. İnternet sağlayıcınızla alakalı bir durum değil.
Genel bir durum olduğunu sanmıyorum,dün Samsun'daydım ve orada kullandığım internet ile bu tür sitelere giriş sağlayamadım. Bugün eve geçince farkettim ve önce technopat sonra takıldığım birkaç forumda paylaştım,sorular sordum. Millenicom kullanan bir kullanıcı daha "ben hala giremiyorum" dedi. Tam olarak olan nedir hala çözemedim 🤔

Genel bir durum olduğunu sanmıyorum,dün Samsun'daydım ve orada kullandığım internet ile bu tür sitelere giriş sağlayamadım. Bugün eve geçince farkettim ve önce technopat sonra takıldığım birkaç forumda paylaştım,sorular sordum. Millenicom kullanan bir kullanıcı daha "ben hala giremiyorum" dedi. Tam olarak olan nedir hala çözemedim 🤔

Henüz sistemlerinde açmamış olabilir millenicom veya diğer sağlayıcılar. Sonuçta her sağlayıcının bir serverı var ve belli sitelere filtreleri var. Yasaklanmış siteler filtreye takılıyor. Millenicom henüz filtreyi ülke genelinde açmamış/açamamış olabilir. Zamanla düzeleceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı