Millenicom şikayeti direkt kapatıyor

kaiser soze

Kilopat
Makaleler
3
Bağlantı kalitesi kötü, DNS sunucusu doğru düzgün çalışmayan Millenicom'un, yapılan şikayeti 10 saniye sonra bot ile hemen kapatmasını ibretle izliyoruz:
hahaha.jpg

Daha ilk günden beri performans sorunu yaşatan bu şirketin adı ne zaman geçerse bunu dile getireceğim. İSS arayışında olanlara duyurulur.
İnternet: 16 mbps / 1 mbps DSL bağlantı
POP: Antalya (~350 km)

İlk kez duyduğum bir internet sağlayıcısı, farklı alternatifin yok muydu?

Sadece Türk Telekom'a ait bakır kablolar var. Superonline ve Kablonet hiç hizmet vermiyor. Bu altyapı üzerinden taahhüt istemesem de ilk önce Vodafone'u denedim. Yalnızca 8 mbps indirme hızlı paketi verebiliriz deyince daha başlamadan onlarında ne kadar kötü olduğunu anlamış olduk. Halbuki 4 farklı şirketten 14 mbps hıza kadar alabildiğimi öğrendim. Geriye Türknet, Millenicom, Netspeed, Gıbırnet kaldı. Türknet'te sorunlara, taşıma taleplerine, iptal işlemine vs. muhattap bulunamadığını okudum. Gıbırnet saçma sapan bir şirkete benziyordu ve henüz yeterince yorum bulamamıştım. İki tanesini daha çizdikten sonra Netspeed ve Millenicom arasında gelişi güzel seçim yapmak zorundaydım. Millenicom'un sorunlara ilgisinin(!) iyi olduğunu Whatsapp hattının olduğunu falan okuyunca onu denemek istediğim. Epey yanıltıcı bir yorum oldu. Ayrıca kan emici sülük gibi her hafta otomatik ödeme talimatı verin diye arıyor veya mesaj atıyorlar.

Bu arada kendileri nasıl olduysa baya meşhur bir İSS. Duymamış olmanız şaşırtıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı