Millenicom vs TurkNet

TalyusS

Decapat
Türk Telekom internetimi değiştirmek istiyorum. 13 download bana yeterli gelmiyor.
TurkNet ve Millenicom'un altyapı sorgulamalarını yaptım. İkisi de aynı Mbps'yi veriyor (62).

Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Türk Telekom internetimi değiştirmek istiyorum. 13 download bana yeterli gelmiyor.
TurkNet ve Millenicom'un altyapı sorgulamalarını yaptım. İkisi de aynı Mbps'yi veriyor (62).

Millenicom dolandırıcı bayağı, NetSpeed veya TurkNet'den şaşma.

6-7 aydır TurkNet kullanıcısıyım ve Türk Telekom'dan geçen biri olarak çok memnunum. Altyapı sorgulamada 35 gösteriyordu 33 download 5 upload alıyorum. Yakında 100 Mbps fiber altyapıya geçeceğim.

Türk Telekom'dan sonra Millenicom ve en son Türknet kullanmış birisi olarak kesinlikle Millenicom'dan uzak durmanızı öneririm. Adiliğin ve kalitesizliğin kurumsallaşmış halidir. Aboneliğin başlama anı ve ve son noktayı koyduğum zaman haricinde insan muhatapı yoktu. Siteden oluşturulan şikayet kayıtlarının hepsi tam 10 saniye içinde bot tarafından "sorun tespit edilemedi." cevabıyla kapatıldı. Sık sık yüksek ping ve paket kayıpları ile karşılaştım. Daha sonra Türknet kullanmak istedim. Ücret ödememek için kapatıp diğer şirketten açtırmak yerine geçiş yapmak istedim. Geçiş esnasında gerekli olan abone numarasını vermediler. Yanlış numara verip süreci baltaladılar. Mecburen e-devlet üzerinden iptal dilekçesini verip kapattırdım. Türknet'e 99 lira ekstra ücret vermek zorunda kaldım.

Yani hiç kusura bakmasınlar ama daha önce böyle şerefsiz bir oluşumla karşı karşıya kalmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı