Millenicom'a geçilir mi?

Sitelerindeki fiyat bile güncel değil. Muhtemelen şuan 280-300 TL arasinda bir fiyati vardır ve verilmez. Turknet, netspeed,comnet gibi isslerden hizmet almak daha mantıklı.

Sitelerindeki fiyat bile güncel değil. Muhtemelen şu an 280-300 TL arasinda bir fiyati vardır ve verilmez. TurkNet, Netspeed, Comnet gibi ISS'lerden hizmet almak daha mantıklı.

İlk 6 ay 200TL sonraki 6 ay 250TL taahhüt sözü verdiler fiyat olarak en iyisi. Şu an zaten Netspeed kullanıyorum çok memnun olduğum söylenemez fiyatı 230TL ama yakında zam gelecek o yüzden geçmeyi düşünüyorum.

İlk 6 ay 200TL sonraki 6 ay 250TL taahhüt sözü verdiler fiyat olarak en iyisi. Şu an zaten Netspeed kullanıyorum çok memnun olduğum söylenemez fiyatı 230TL ama yakında zam gelecek o yüzden geçmeyi düşünüyorum.
Eğer böyleyse bende gecebilirim o halde. Çünkü 4 ay önce arkadaşım 240 TL ödüyordu.

Sitelerinde 160TL yazıyordu belki hâlâ aynıdır 2 ay önce 240TL fatura geldi neymiş zam gelmiş sitede hâlâ 160TL ama ne bir SMS ne bir e-posta geldi zam gelecek diye. Müşteri hizmetleri de boş tam rezillik.

Yeni konular

Geri
Yukarı