Millenicom'a geçilir mi?

Önermiyorum. Çok saçma fiyatlandırma yapıyorlar bir zaman sonra. Bağlantı sorunları yaşıyorum ara ara. Santrale yakınsan daha iyi olabilir senin için ama fiyat konusunu değerlendirmeni isterim. Durduk yere 2 kat kadar zam yedi benim paketim (16 MBPS). Arayıp sorduğumda yeni kullanıcılar o miktarı ödeyebilir dediler saçmalık. Bari sitede yazsalar 6 ay sonra 250₺ gibi.

Hocam ben Millenicom kullanıyorum. Bu güne kadar 1 kere bile bağlantı problemi yaşamadım ama benim altyapım gayet iyi. Santrale oldukça yakınım. O yüzden en kötü ISS'den bile iyi bir hizmet alabilirim. Bağlantıda kopma, ping veya hız düşüklüğü gibi sorunların ISS ile pek bir ilgisi yok. Altyapıyla ilgili bir durum. Sorun yaşarsanız eğer nasıl çözüleceği ise ISS ile ilgili bir durum. Bazı üyeler bağlantı ve ping sorunlarının ISS'den kaynaklandığını ve Millenicom'un bu konuda kötü olduğunu söylüyor. Ben bu ISS'in "prime müşterisi" falan değilim. O halde bende neden sorun olmuyor? Dediğim gibi.
Altyapınız iyiyse kötü ISS'den bile iyi hizmet alırsınız. Altyapınız kötüyse iyi ISS'den bile kötü hizmet alırsınız.

Şu an test yaptığımda 100/8 hızlarındaki paketimden aldığım sonuç bu. Evde birkaç cihaz daha bağlı şu anda.
Eki Görüntüle 1941656

Zaten taahhütsüz internet. Beğenmezseniz en kötü ihtimalle başka bir ISS'e geçersiniz.
Millenicom davet kodunu ver arayıp abone olacağım hediye gelsin sanada. Altyapım FTTH.

Geri
Yukarı