Mimarlık için 12000TL civarı laptop

Hocam şunu söyleyim Monster çok alınası değil ama bu fiayata 3060'lı bir Monster alınabilir sonuçta fiyatı uygun diğer laptoplar tartışılır size önerim her yerde oyun oynamayacaksınız işinizi görecek bir laptop ve bir masaüstü

Hocam şunu söyleyeyim Monster çok alınası değil ama bu fiyata 3060'lı bir Monster alınabilir sonuçta fiyatı uygun diğer laptoplar tartışılır size önerim her yerde oyun oynamayacaksınız işinizi görecek bir laptop ve bir masaüstü

MUX Switch'lerden dolayı 2060S performansı veremiyor :(

Hocam bilmiyorsanız derken öyle değil, çok hakim değilseniz. Çünkü, bu bütçede Monster yerine diğer alternatifler tercih edilmeli. Lütfen, yanlış anlamayın.
Tamamdır yanlış tepki verdiysem özür dilerim. Laptoplarda Monster markasına hakimim. Yani Asus laptop öner deseler öneremem. Monster markasının bir çok şeyini biliyorum fakat 'MUX Switch'i bilmiyordum :)

Tamamdır yanlış tepki verdiysem özür dilerim. Laptoplarda Monster markasına hakimim. Yani Asus laptop öner deseler öneremem. Monster markasının bir çok şeyini biliyorum fakat 'MUX Switch'i bilmiyordum :)
Ben de bir üye olmasa bilmiyordum. @Yener K. Hocamın imzası ne kadar da doğru, "Bin bilsen de bir bilene sor".

Yeni konular

Geri
Yukarı