Minecraft garıp olaylar

Tabi doğrudur. Ama bir de mesela hapşurduğun zaman bütün organların dururmuş. Kalbin dahi duruyor o esnada. Mesela dikkat et abi gözleri açık hiçbir delikanlı görmemişsindir. Hapşururken. Hapşırık metabolizmayı bozduğu için. O yüzden söyledim abi. Yoksa tabii sizin lafın derinliğine gelince de ya rabbi şükür demek daha mantıklı oluyor.

Merhaba, ben arkadasımla Minecraft'ta maden de elmas arıyorduk madene gırdıkten 5 dk sonra dunyamıza 2 tane ender Dragon geldı bızde madenın derınlerıne kaçtık. Sonra bırden onumuzde TNT patladı ve ardından madenden cok urkutucu sesler gelmeye basladı vagon seslerıne benzıyordu ve cıglık sesıne. Bır bılgınız var mı?
Bana da oldu ben tek olmama rağmen bir kişi bana vuruyordu ve benim yanımda yaratık yoktu bir de whiter inşa etti ve gitti sonra wither bana saldırdı.

Merhaba, ben arkadasımla Minecraft'ta maden de elmas arıyorduk madene gırdıkten 5 dk sonra dunyamıza 2 tane ender Dragon geldı bızde madenın derınlerıne kaçtık. Sonra bırden onumuzde TNT patladı ve ardından madenden cok urkutucu sesler gelmeye basladı vagon seslerıne benzıyordu ve cıglık sesıne. Bır bılgınız var mı?
Arkadaslarını iyis seç ve but

IMG_20180220_155752846.jpg

Geri
Yukarı