Minecraft hosting önerisi

Ahmeds

Picopat
Selam. Minecraft'ta arkadaşımla beraber 2 kişi 1.16.5 sürümünde Survival oynayacağız. Bize düzgün, mümkünse 7/24 açık kalacak, düşük pingle, lagsız, keyifli bir şekilde pluginlerimizi kurup eğlenmek istiyoruz. Hangi Hosting'i önerirsiniz? Başka sorunuz varsa yazın.

Zamani Çocuk

Decapat
Cezalı
Yer
Sakarya
Hostingler ne alemde hiçbir fikrim yok ama zamanında Batihost kullanıp çok memnun kalmıştım. Destek ekibi oldukça hızlıydı.

Zamani Çocuk

Decapat
Cezalı
Yer
Sakarya
Bana hangi paketi önerirsin? Rica etsem paketlerine bi bakıp gelirmisin.
Ne tür pluginler kurulacak? Bütçeniz ne kadar? Hafif birkaç plugin dışında başka bir eklenti kurulmayacaksa, 2 GB RAM bulunan paket işinizi görür.

Bütçeniz el veriyorsa 4 GB olan modeli öneririm. Hiçbir türlü lag olmaz.

KS
Ahmeds

Ahmeds

Picopat
Ne tür pluginler kurulacak? Bütçeniz ne kadar? Hafif birkaç plugin dışında başka bir eklenti kurulmayacaksa, 2 GB RAM bulunan paket işinizi görür.

Bütçeniz el veriyorsa 4 GB olan modeli öneririm. Hiçbir türlü lag olmaz.

Basit pluginler. Claim, anticheat, bettersleep gibi. 7/24 açık mı peki? 2 GB paketteki işlemci bize yeter mi?

Egemen.Gezer

Femtopat
Cezalı
Yer
Kocaeli
Selam. Minecraft'ta arkadaşımla beraber 2 kişi 1.16.5 sürümünde Survival oynayacağız. Bize düzgün, mümkünse 7/24 açık kalacak, düşük pingle, lagsız, keyifli bir şekilde pluginlerimizi kurup eğlenmek istiyoruz. Hangi Hosting'i önerirsiniz? Başka sorunuz varsa yazın.

Ben Discord botum için sweplox kullanıyorum tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

aeklink

Centipat
Makaleler
5
Yer
Site yapıyor
Bütçe varsa en iyisi Apex. Ama fiyatlar biraz pahalıdır.

Yukarı