Minecraft inceleme ve oynanış mantığı

Minecraft'ın temellerini neredeyse herkes biliyordur, biraz gereksiz bir yazı olmuş ama harcadığınız emek yeter. Survival modunu da oyna bence ben Online'dan daha çok zevk alıyorum.

Modlu + arkadaşlarınla oynadığın Minecraft'ın tadından yenmez.
Hocam ben denedim onu. Hatta 1 hafta boyunca köy yapmak için uğraştık, 500MB harita oldu. RP yapmayı denedik olmadı. Normal survival denedik olmadı. Başlarda iyi ama sonradan sıkıyor ya.
1.8 daha zor aslında. Kaç CPS yapabiliyorsunuz?
1.8 PVP'sinde CPS önemli değil. Aim alıyorsan benim gibi 4 yıl boyunca 1.8 sunucularında 8 CPS de alsan iyi kill alırsın.

Ben PvP de geyiren maymun gibiyim ama bedwars ve eggwars ta ortaya yol yaparken bana atılan alev toplarını unutmam ve bir keresinde adamlar basemize gelip yumurtamızı kırmak yerine doğduğumuz yere obsidyen ile etrafımızı kapatmışlar bizi yukarıdan öldürüp monedas kasmışlardı. Bu da böyle bir garip anı.

Hocam ben denedim onu. Hatta 1 hafta boyunca köy yapmak için uğraştık, 500MB harita oldu. RP yapmayı denedik olmadı. Normal survival denedik olmadı. Başlarda iyi ama sonradan sıkıyor ya.
Çok haklısınız arkadaşlarla oynamak imkansız. Ben de arkadaşlarımla çok kez normal survival denedim olmadı, hiçbir zaman az da olsa ciddi olmuyorlar. En sonunda her yeri patlatıp bir daha girmiyoruz.

Türk sunucularında Minecraft oynanmaz.
Ben PvP de geyiren maymun gibiyim ama bedwars ve eggwars ta ortaya yol yaparken bana atılan alev toplarını unutmam ve bir keresinde adamlar basemize gelip yumurtamızı kırmak yerine doğduğumuz yere obsidyen ile etrafımızı kapatmışlar bizi yukarıdan öldürüp monedas kasmışlardı. Bu da böyle bir garip anı.
O kişinin ben olma şansı 😶

Hocam biliyorum diyenler %70'ini bilmiyor deyip sadece oyuna eşyaların gelme sırasını ve survivor olmasını anlatmak kaç puan?

Sadece bilgilendirme olsun diye yazmıştım bende çoğunu bilmiyorum dediğim gibi bildiklerimin hepsini yazamazdım çok uzun olurdu, 5 sayfa falan olurdu.
Güzel yazmışsınız ama böyle bir yazıya gerek yoktu bence.

Evet gerek yoktu boş vaktim vardı.

Sadece bilgilendirme olsun diye yazmıştım bende çoğunu bilmiyorum dediğim gibi bildiklerimin hepsini yazamazdım çok uzun olurdu, 5 sayfa falan olurdu.

Evet gerek yoktu boş vaktim vardı.
Hocam işte onlar yerine çok az kişinin bildiği şeyleri yazabilirdiniz oyunun genel mantığı yerine.

Geri
Yukarı