Minecraft Korsan Tartışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Stok gelen Key'lerin orijinal olduğunu söylüyorum.

Rezil olmadım. Hala buradayım.

Hocam boş ver bu arkadaşları tartışmaya gerek yok. Biz orijinal beleş keyimizi kullanalım.
Ve eskiden genel olarak Key veriliyordu altında bende Windows 7 starter için de aynı şey var.
Casper bilgisayara Windows 7 starter Toshiba bilgisayarımda Vista var :)

Ben de Key kullanıyorum. Kimse Windows'a 1500TL verin demiyor. Fakat madem vermiyorsunuz, o zaman korsan kullananlara laf edemezsiniz. Ben bunu anlatıyorum burada.

Ben korsan kullananlara laf etmedim. Burada herkes korsan kullanıp burada korsan yasak diyordur. Ve evet gerektiğinde bende kullanıyorum.

Herhangi bir rezil olduğum durum yok. Kaynağınıza da baktım. Tamamen internetten satılan OEM keylerle alakalı. Üreticilerin lisanslı olarak sattığı bilgisayarlarla alakası yok.
Lisanslı dediğin bilgisayar güncel değil, kaynak paylaşmıyorsun.

Hala neyi tartışıyorsunuz anlayamadım. Korsan kullanmak normal bir şey değil işte. Olayı niye böyle anlıyorsunuz ''Korsan kullanıyorum, o zaman korsan kullanan diğer insanlara korsan normal bir şeymiş gibi davranayım.'' Korsan kullanan kullanır ama bu kesinlikle normal değildir.

Lisanslı dediğin bilgisayar güncel değil, kaynak paylaşmıyorsun.
Hocam 12 sene önce almış olduğum ve hiçbir zaman KMSpico kullanmamış olduğum bilgisayar nasıl güncel değil? Bedava Windows 10 güncellemesiyle güncelleştirdim ve test sürümü diye öne sürüyorsunuz. CMD'den kalıcı olarak etkinleştirildiğini söylüyor. Siz de bana kaynak atın o zaman. Koskoca ASUS şirketi yasal olmayan Windows'la mı satış yapacak?

Hala neyi tartışıyorsunuz anlayamadım. Korsan kullanmak normal bir şey değil işte. Olayı niye böyle anlıyorsunuz "korsan kullanıyorum, o zaman korsan kullanan diğer insanlara korsan normal bir şeymiş gibi davranayım." korsan kullanan kullanır ama bu kesinlikle normal değildir.

Biz Windows Key'lerini tartışıyoruz sen ne anlatıyorsun?

Hala neyi tartışıyorsunuz anlayamadım. Korsan kullanmak normal bir şey değil işte. Olayı niye böyle anlıyorsunuz ''Korsan kullanıyorum, o zaman korsan kullanan diğer insanlara korsan normal bir şeymiş gibi davranayım.'' Korsan kullanan kullanır ama bu kesinlikle normal değildir.
Korsan gayet normal bir şey firmalar bile kabullenmiş sen kabullenmiyorsun.

Hocam 12 sene önce almış olduğum ve hiçbir zaman KMSpico kullanmamış olduğum bilgisayar nasıl güncel değil? Bedava Windows 10 güncellemesiyle güncelleştirdim ve test sürümü diye öne sürüyorsunuz. CMD'den kalıcı olarak etkinleştirildiğini söylüyor. Siz de bana kaynak atın o zaman. Koskoca ASUS şirketi yasal olmayan Windows'la mı satış yapacak?

Evet yani mesela Toshiba ve Casper korsan mı paylaşacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı