Minecraft oynuyor musunuz?

Minecraft ile alakalı çok fazla anım var ilk çıktığı dönemlerde minecraft.net sitesi üzerinden oynanabiliyordu bir tane serverda builder yetkim vardı ve 3 aydan fazla uğraşarak servera şehir kurmuştum sene 2010 falan daha sonra Minecraft'ı Java olarak çıkardılar ve toplu bir arkadaş grubu halinde 1 seneden fazla oynadık aralıklarla geçenlerde çok sıkıldık Minecraft realmsdan server kiraladık ve 1 ay boyunca aralıksız tekrar oynadık ama sonuç olarak yine sıktı ve bıraktık bir daha ne zaman oynarım bilmem :)

2 veya 3 sene önce ortalama 1 sene oynadım. Çok saçmaydı o zaman küçükdüm. Küçüklerin oynamasına bir şey demiyorum. Ama 20 Yaşına gelip hala oynayanlara sorgulamıyor değilim. Bu arada Oğuz Abi gibi Minecraft'a diss atım diyebilirim.
İnsanlar ister 5 yaşında oynar ister 30 yaşında oynar bu sizi hiç ilgilendirmez, çok boş bir yorum yapmışsınız, istediğinizi yapıp hayal gücünüzün sınırlarını görebildiğiniz bir oyunu neden sadece küçükler oynamalı gibi bir algı yaratıyorsunuz, Minecraft bir herkesin her yaşta oyanyıp istediğini yapıp, eğlenip, kafa dağıtmalık bir oyun, bu tarz bir oyundan ne istiyorsunuz gerçekten anlamadım, benimde Minecraft hakkında tek sevmediğim şey Youtube videoları ama bu oyunun, çok iyi bir oyun olduğunu veya dünyanın en çok satan oyun olduğunu değiştirmez. Dünyanın en çok satan oyunu olmasının nedeni ise her yaşa hitap etmesi ve sistem istemeyen ama 99 grafikleri gibi grafiklerdense, direkt grafik koymadan göze hoş gözüken bir oyun olup sistemi yormaması.

1607514902884.png

TDK böyle diyor ama siz daha iyi bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı