Kapalı Minecraft Premium

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

289120

Hectopat
Makaleler
2
Bütün serverlardan bansız hesap veriyorum. Şifre + skin + nick değişir. Altın Premium diye geçer ismi.

Şimdi gelelim asıl konuya. Şimdi gelip minecraft.net dışında almayınız falan derler.

Minecraft.net'ten alınan Premium fiyatı 24 Euro, 24 Euro da Türkiye için bakarsak pahalıya geliyor. Yani her Premium serverde oynamak isteyen insan için gerçekten pahalı.

Yok altın Premium aldım patladı şu oldu bu oldu. Eğer düzgün bir satıcıdan alınırsa altın Premium hiç patlamaz. Şu an satacağım hesap neredeyse 9 aydır bende.

Ve hesaba bir şey olursa 1 kereye mahsusluk yeni hesap vereceğim.
Fiyat 10 TL.
Ödeme yolu Papara.
Email değişmiyor maalesef. Fakat bu hesap neredeyse 9 aydır bende duruyor hiçbir şey olmadı.
Alacaklar Discord bıraksın.

Discord: Silindi

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hesabı nasıl vereceksiniz? E-Posta hesabı mı vereceksiniz yoksa kod filan mı?

Hocam aldıktan sonra şifreyi ve e-postayı değiştirebilirim değil mi? Kendi hesabıma aktarmak için.

Hocam aldıktan sonra şifreyi ve e-postayı değiştirebilirim değil mi? Kendi hesabıma aktarmak için.

Hocam maalesef sadece şifre değişiyor e-posta değil miyor fakat bu epostası değişmeyen hesap 9 aya yakın bende hala duruyor hesabın sahibi oyunu bıraktı.
Hangi siteden almıştınız?
Bir tane yabancı bir siteden almıştım tam isim hatırlayamıyorum 9 aya yakın bende.
Güncel.
Güncel.

Son düzenleme:
@289120 Hocam ben büyük ihtimal alacağım ama size kodu nereden vereceğim? Ayrıca şifreyi filan unuttuğumda nasıl kurtaracağım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı