Kapalı Minecraft Premium

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam size nasıl güvenebilirim?

Discord: ! Alphonsine#3383

Şuanlık kesin kararım yok. Ama ilerleyen zamanlarda belirli bir fikre ulaşırsam alabilirim.

naesS#7284

Almış biri olarak söylüyorum ban durumlarına bakmadım fakat verilen hesap çalışıyor.

Bütün serverlerden bansız hesap veriyorum. Şifre + skin + nick değişir. Altın Premium diye geçer ismi.

Şimdi gelelim asıl konuya. Şimdi gelip minecraft.net dışında almayınız falan derler.

Minecraft.net'ten alınan Premium fiyatı 24 Euro 24 Euro da Türkiye için bakarsak pahalıya geliyor. Yani her Premium serverde oynamak isteyen insan için gerçekten pahalı.

Yok altın Premium aldım patladı şu oldu bu oldu. Eğer düzgün bir satıcıdan alınırsa altın Premium hiç patlamaz. Şu an satacağım hesap neredeyse 9 aydır bende.

Ve hesaba bir şey olursa 1 kereye mahsusluk yeni hesap vereceğim.
Fiyat 10 TL.
Ödeme yolu Steam cüzdan kodu.
Email değişmiyor maalesef.Fakat bu hesap neredeyse 9 aydır bende duruyor hiçbirşey olmadı.
Alacaklar discord bıraksın.,
Hocam ben almaya karar verdim. Nereden iletişime geçeyim sizinle?

Bütün serverlardan bansız hesap veriyorum. Şifre + skin + nick değişir. Altın Premium diye geçer ismi.

Şimdi gelelim asıl konuya. Şimdi gelip minecraft.net dışında almayınız falan derler.

Minecraft.net'ten alınan Premium fiyatı 24 Euro, 24 Euro da Türkiye için bakarsak pahalıya geliyor. Yani her Premium serverde oynamak isteyen insan için gerçekten pahalı.

Yok altın Premium aldım patladı şu oldu bu oldu. Eğer düzgün bir satıcıdan alınırsa altın Premium hiç patlamaz. Şu an satacağım hesap neredeyse 9 aydır bende.

Ve hesaba bir şey olursa 1 kereye mahsusluk yeni hesap vereceğim.
Fiyat 10 TL.
Ödeme yolu Papara.
Email değişmiyor maalesef. Fakat bu hesap neredeyse 9 aydır bende duruyor hiçbir şey olmadı.
Alacaklar Discord bıraksın.

Discord: Silindi
Hesabı teslim aldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı